Venüs Terazi burcunda 2022

Eylül 28, 2022by ecem0

Venüs Terazi burcunda 2022

Venüs Terazi burcunda 2022;

Aşk, ilişki ve parada ahenkli ve dengeli zamanlar!

29 Eylül Perşembe günü aşk, sevgi, ilişkiler ve para gezegeni Venüs Terazi burcuna geçiyor! Bir süredir Başak burcunda eleştirel, iş bitiren, faydaya önem veren ve çözümcü devam eden ilişkiler ve mütevazi istek tonları, şimdi Terazi’nin politik, nazik, ilişkileri merkeze alan ve estetik kaygılar taşıyan tonlarına bırakıyor.  23 Ekim’e kadar da Venüs Terazi burcunda seyrine devam edecek.

👉🏻Şimdi ilişkilerimizde daha sosyal, dışa dönük ve ahenkli olabiliriz. 

👉🏻Sevgiyi ifade etmede ve parayı yönetmek konularında birlikte hareket etmeye yatkın davranabiliriz. 

👉🏻İletişimlerimizde diğerlerinin ne düşündüğü ya da ne istediğini daha fazla önemseyebiliriz.

👉🏻Sevgi ve parada denge ve uyumu merkeze alan yaklaşımlarımız olmaya başlar. 

👉🏻Bu süreçte yeni ilişkiler kurmak ve varolan ilişkileri bir üst boyuta taşımak sıkça gündemimizde olacak!

👉🏻Romantik, sosyal, ailevi ya da resmi ilişkilerde dengeyi kurmaya özen göstereceğiz. 

👉🏻Venüs’ün temsil ettiği alanlarda (moda, kıyafet, süs eşyaları vs.) daha rafine, şık ve naif, trendleri takip eden ve  moda renklerde tercih yapma eğilimi gösterebiliriz. Bu alanda masraflarımız artabilir!

👉🏻Bu dönem resmi birliktelikler, hukuki konular, sanatsal faaliyetler, sosyal etkinlikler ve ziynet eşyalarıyla ile ilgili süreçler yine gündemlerimiz içinde yer alabilir.

Venüs Terazi geçişi burçları nasıl etkileyecek?

👉🏻Bu süreçte Hava grubu burçları en başta Terazi olmak üzere, İkizler ve bu geçişten maksimum fayda sağlayabilirler. Bu etkinin rahat akışı sayesinde hayatlarında keyifli süreçler yaşayabilirler. 

👉🏻Ateş grubundan Aslan ve Yay burçları ikincil şanslı gruptandır. Bu grup da mevcut sevgi, ilişki ve para imkanlarından kendi kişisel çabalarını göstererek keyifli fırsatlar yaratabilir.

👉🏻Koç, Yengeç ve Oğlak burçları ise bu geçişten muhalefet, kesen veya harekete geçiren atmosferle etkilenecekler. Alamadıkları sevginin veya hakettiklerini düşündükleri maddi kazanımların peşine düşebilirler ya da sıkışmış – bekler pozisyonda bu süreci atlatmayı seçebilirler.

👉🏻Koç, Başak, Boğa ve Akrep burçları ise bu süreç içerisinde adaptasyon göstermeyle ilgili gündemler yaşayabilirler. Bu enerjiden diğerleri kanalıyla etkilenebilirler veya daha küçük gündemleri olabilir. Bu dönem geçtiğinde daha arzu edilir ilişkiler ya da kazançlar alacaklardır. 

Venüs Terazi’nin bizlere “uyum,ahenk ve denge” getirmesi dileğiyle!

Eylül 2022 Aylık Burç Yorumlarını Youtube Kanalımızda uzun uzun anlattık!

Astroloji'de Venüs

SİMGESİ

Popüler astrolojide en çok konuşulan konulardan biri şüphesiz Venüs gezegenidir. Doğası gereği ve insan olmanın verdiği bir merak doğrultusunda bu sevgi, aşk, keyif ve haz gezegenini daha çok irdeliyoruz.

Venüs gezegeni astrolojide keyif,haz,aşk,sevgi,güzellik gibi kavramları anlatır. Venüs ile beğeniriz, aşık oluruz. Mars ile bu beğeninin üzerine gider mücadele ederiz. Bunların yanı sıra Venüs küçük paraları da anlatan bir gezegendir. Yine güzellik konularını açarsak estetik, giyim, kuşam gibi her türlü konu da Venüs’ün etki alanları içerisinde yer alır.

Sanatsal faaliyetleri de unutmamak gerekir. Venüs’ün olduğu yerde estetik, estetiğin olduğu yerde Sanat olur anlayışı vardır. Bununla beraber sanatın her alanından bahsetmek mümkündür. Bu nedenle kendisine ‘’ilham perisi’’ de diyebiliriz. (Resim, müzik vb)

Venüs gezegeni aşk, estetik, ikili ve sosyal ilişkile ile ilgilidir. Ek olarak şehvet ve tutkularda bu konularla iç içe geçer. Bundan farklı olarak kişinin kazançları, maaşı ve maaşını kazandığı göstergeleri de Venüs’le ifade ederiz. Bununla birlikte cinsellik, çekicilik, barış ve huzur, memnuniyet, mutluluk ve keyif veren her şeyi bu kapsama dahil ederiz. Bunların başında müzik, sanat, giyim kuşam, her türlü süs eşyası ve donatılar, parfümler, kozmetik ürünleri, takılar gibi kişisel zevk ve yaklaşımlar hakkında bilgil alırız.

Kişisel bir gezegen olması nedeni ile haritamızdaki kavramları daha özel hale getirebilme özelliği varır. Venüs’ümüz hangi burçta ise sevgi anlayışımız o burcun özelliklerine göre şekillenir.

Boğa ve Terazi burcunda yönetici konumda olan Venüs Koç ve Akrep burçlarında ise zararlı çalışır. Güçlü konumda olduğu Balık burcunda mükemmel çalışarak yaratıcılığı ve koşulsuz sevgiyi ön plana koyar. Başak burcunda ise düşük pozisyondadır.

Bir burçta ortalama 19 gün kalan Venüs’ün retrolarını da unutmamak gerek. Merkür retroları gibi Venüs retroları da hayatımızı yakından ilgilendirir ve etkisini görmek kaçınılmazdır. Retro konumda olan Venüs ilişkileri çıkmaza sokar, bozulma yada kopmalara sebebiyet verebilir. Yine ufak tefek kazanç konularında bizi zorlamasını da bekleyebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!