Haftalık Burç Yorumları 8-14 Ağustos 2022

Ağustos 8, 2022by ecem0

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Ağustos 2022

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Ağustos 2022 haftasından selamlar!

İnişli çıkışlı bir hafta bizi bekliyor!

Haftaya Ay Yay enerjisiyle başlıyoruz! Bir tık arası açık derecelerden de olsa Güneş, Ay ve Jüpiter’in oluşturduğu ateş üçgeni ile umut etmek, pozitifi beslemek, sevgi ve neşeye ihtiyaç duymak, belki biraz sorumluluk ve negatif duygulardan kaçma ya da abartma eğilimi gösterebiliriz. Özgürlüğe ihtiyacımız artıyor! Kısa seyahatler, yabancılar, eğitim, medya, hukuk ve yaz tatili temaları da cabası! 

Tüm bu optimizm ihtiyacımıza rağmen önümüzde bir takım ciddi engeller de olacaktır! Sevgi, ilişkiler ve parayla ilgili tıkanmalar yer yer kendini hissettirirken, hafta sonuna doğru Dolunay ile pek çok durumun açığa çıkacağını hatırlatalım! Dünya çapında “sıkışan enerjilerin oktavını arttırdığı” durumlara hazır olmalıyız!

Salı ;

Sevgi, para ve ilişkiler gezegeni Venüs ile derin dönüşümlerin gezegeni güçlü Plüto arasındaki gerilimli görünümde sevgi ilişkileri ve para meselelerinde tarafları zorlayan hissiyatlar meydana gelir. Bazen çaresiz teslimiyet eğilimi bazen de pervasız güç denemeleri yapma hırsı görülebilir. 

Perşembe;

Sevgi, ilişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcuna geçiyor!  Bir süredir Yengeç’in güvenlik isteyen tonlarında seyreden sevgi ve maddi isteklerimiz; artık Aslan’ın parlak, candan, sesli, gururlu, yönetken ve iddialı tonlarına bürünüyor! 5 Eylül’e kadar da Aslan burcunda seyrine devam edecek!

Aynı gün; bilincin ışığı “Güneş” ve şoklar, sürprizler, yüksek bilinç ve isyanlar gezegeni Uranüs gökyüzünde kare açıyla kontak kuruyorlar! Agresyona açık bir enerjideyiz. “Bildiğiniz gibi” kalmak için sınırları zorlamak ya da “henüz denemediğiniz özgürlüğü tatmak” arasında bir çekişme yaşayabiliriz.  

Aynı gün; Mars Neptün’e destek açıyla yaklaşırken; ilham perisi bugün pek çok formda karşınıza çıkabilir! Bir yandan moral, motivasyon ve ilham duygumuz yüksek olabilirken diğer yandan da sağlıksız bir bağımlılık gösterip dürtüsel tepkiler vererek etrafımızdaki insanları incitebiliriz. 

Cuma;

12 Ağustos’ta Türkiye Ankara saati ile 04:35’te bir Kova Dolunay’ı meydana geliyor. Bu Dolunayın oldukça zorlu geçeceğini söylemek mümkün! Zira 19 Kasım 2021 ve 16 Mayıs 2022 tutulmalarını tetikleyerek gerek ilişkiler gerekse de maddi konularda büyük tetiklenmeleri önümüze serecek! Hareketlerimiz kısıtlanmış ve sıkışık hissedebiliriz, gerilimlere dikkat etmeliyiz!

Pazar;

Benliğin ışığı Güneş ile sistem, kural ve kısıtlama gezegeni Satürn karşı karşıya gelirken “aşırı ciddi” günler yolda! Gökyüzü bizi  sistemlerimizin son haliyle yüzleştirmek istiyor! Hedef belirleyip giriştiğimiz işlerin mevcut durumu ile ilgili ciddi çözümler üzerine düşüneceğiz! 

Aynı gün;  Aksiyon gezegeni Mars ile derin dönüşümlerin gezegeni Plüto destekleyici bir açıyla temas kurarken; olumlu anlamda yılmadan usanmadan hedefe odaklı enerji ile hareket etme güdüsünü hissederiz. Olumsuz görünümlerde hırslarımız, “yetmiyormuş gibi” hissettiklerimiz, reddedilmekten ya da kabul edilmemekte doğan hırçınlıklarımız olabilir. 

Haftalık burç yorumları 8-14 Ağustos 2022 haftası burçlara neler getiriyor; sayfayı aşağıya kaydırarak inceleyebilirsiniz!

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Ağustos 2022

Yükselen Burçlara Göre Etkileri

Haftalık Burç YorumlarıKoç Burcu

Yabancılar, uzak yolculuklar, hukuk, eğitim ve medyaya odaklandığınız bir hafta sizi bekliyor. Bu temalarla ilgili genişlemek, büyümek, optimistik ve keyifli olmayı istediğiniz durumlar olabilir! Hafta sonunda Kova Dolunayı size sosyal çevreleriniz konularında sonuçlar getirecek. Fakat maddi anlamda sürprizlere açık olun. Şimdi yılbaşından bu yana sosyal alanda kendinizi ortaya koymak için harcadığınız çabaları test etmek ve yaratıcılığınızı tüm şartlara rağmen nasıl göstereceğinizi yeniden planlama zamanı!

Haftalık Burç YorumlarıBoğa Burcu

Paylaşılan maddi ve manevi kaynaklar, kriz, kredi ve borçlar alanınız bu hafta odağınızda! Diğerlerinin kaynaklarından faydalanma şansınız olabilir! Kova Dolunayı ile kariyer, meslek ve aile sorumlulukları konularında sonuçlar alabilirsiniz. Bunu yaparken kişisel ilişkilerinizde de büyük rota değişimlerine karar vermeniz gerekebilir. Şimdi yılbaşından bu yana mesleki gelişiminiz  için attığınız adımları test etmek ve tüm şartlara rağmen nasıl yerinizi sağlamlaştırabileceğinizi yeniden planlama zamanı! Ayrıca bu aralar evde vakit geçirmek veya bir takım masraflarla evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz!

Haftalık Burç Yorumlarıİkizler Burcu

Önem verdiğimiz kişiler (eş, ortak, partner) bu hafta odağımızda! Onlarla vakit geçirmek, yakınlık göstermek, birlikte sosyalleşmek ya da ihtiyaçlarına kulak vermek isteyebiliriz. Kova Dolunayı ile yabancılar, seyahat, eğitim, medya, hukuk anlamında bir devrin kapanışını göreceksiniz. Beklenmedik şartların size avantaj sağlayan yönlerini maksimumda değerlendirin! Şimdi bu alanda yılbaşından bu yana verdiğiniz emeklerin geri bildirimlerini alacak ve planlarınızı revize etmek isteyeceksiniz. Ayrıca iletişim çevreniz kısa bir süreliğine güzelleşebilir ya da keyif verici kısa yolculuklar yapabilirsiniz! 

Haftalık Burç YorumlarıYengeç Burcu

Çalışma hayatı, rutin, genel sağlık, evcil hayvanlarınız konularında “yüksek bir özgürlüğe ve keyfe” ihtiyaç duyduğunuz bir hafta sizi bekliyor.Kova Dolunayı ile paylaşılan gelirler, kredi, borç, alacak ve krizler anlamında bir dönemin sonunu göreceksiniz. Sosyal çevreden gelen sürpriz koşullardan maksimum faydalanın! Şimdi yılbaşından bu yana düzeltmek için emek verdiğiniz maddi koşullarla ilgili bazı planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir! Ek olarak bu aralar kısa soluklu maddi rahatlamalar yaşayabilir, kendinize yatırım yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz!  

Haftalık Burç YorumlarıAslan Burcu

Bu hafta aşk, flört, çocuklar, hobi, yaratıcılık ve riskli yatırımlar konularında “pozitif, atak ve neşeli” bir eğilim göstereceksiniz! Kalbi istekler söz konusu, hatta belki de bir aşk! Kova Dolunayı ile partner, ortak, eş, ilişki ve sözleşmeler anlamında bir dönemin sonunu göreceksiniz. Şartlar ne kadar zorlu olursa olsun kariyer ve aile otoritelerinden gelen sürpriz koşullardan maksimum faydalanın!  Çünkü şimdi yılbaşından beri sağlamlaştırmak için emek verdiğiniz ikili ilişkileriniz için yaptığınız planları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu aralar herkesin gözü üzerinizde, dikkat çekiyorsunuz!

Haftalık Burç YorumlarıBaşak Burcu

Bu hafta aile, özel hayat, konut temalarında “büyük bir özgürlüğe” ihtiyaç duyduğunuz ama yine de büyüyüp sizi oyalayan bazı detaylarla ilgileneceğiniz bir hafta olabilir. Kova Dolunayı ile sağlık, rutinler, çalışma hayatı anlamında bir sürecin sonuna geleceksiniz. Uzaklardan, yabancılardan, yasa, eğitim ya da medya kurumları ve kişilerden gelen sürpriz koşullardan maksimum faydalanın! Şimdi hayatınızı düzenlemek adına aldığınız sorumluluklarla ilgili atladığınız adımları gözden geçirmeniz gerekebilir. Ek olarak bu aralar özel hayatınızdan birisiyle ilgili şimdilik gizli tuttuğunuz yeni hisleriniz olabilir ya da arkanızda bir dost eli ve desteği hissedebilirsiniz.

Haftalık Burç YorumlarıTerazi Burcu

Bu hafta yakın çevre, kardeşler, arkadaşlar, iletişim, yazı işleri, kısa yolculuklar, araba, satış-pazarlama, komşular ile ilgili temalarda “şen şakrak, pozitif, dışa dönük, sosyal ve özgürlüğünüze düşkün” bir yaklaşımınız olacak! Pervasız olmamaya özen gösterin! Kova Dolunayı ile aşk, çocuklar, kişisel projeler, yatırımlar ve hobiler anlamında bir dönemin sonuna geleceksiniz. Paylaşılan para, kredi, borçlar temalarından gelen sürpriz koşullardan maksimum faydalanın! Şimdi yılbaşından beri emek verdiğiniz bir projenin planlamasını tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu aralar sosyal ortamlarda mevcut gerginliğe rağmen keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olması da muhtemel!

Haftalık Burç YorumlarıAkrep Burcu

Bu hafta gelirler, kazançlar, özdeğer, maddi ve manevi kazanımlar ile ilgili pozitifliğe ihtiyaç duyduğunuz bir atmosfere adım atıyorsunuz. Para harcamak tatlı gelebilir! Kova Dolunayı ile ev, özel hayat, aile ve konut anlamında bir sürecin sonuna geleceksiniz. Partner, ortak ve eş temalarından gelen sürpriz koşullardan maksimum faydalanın! Şimdi yılbaşından bu yana özel ve aile hayatınızdaki sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirip düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bu sıralar kariyer ve aile sorumluluklarınızda dikkatinizi isteyen bazı ilişkiler ve maddi koşullar kendini göstermeye başlıyor!

Haftalık Burç YorumlarıYay Burcu

Haftanın yıldızı sizsiniz! Özel hayatınız, bedeniniz, sağlığınız, hayat hedefleriniz gibi pek çok konuda “artık rahat bir nefes almak”, “hayattan aldığınız keyfi arttırmak”, “önemli duygusal bir ihtiyacınızı gidermek” isteyeceksiniz! Kova Dolunayı ile iletişim çevreniz, kardeş, komşular, satış – pazarlama, araba, kısa eğitim ve yolculuklar anlamında bir devri kapatacaksınız. Rutin hayat, sağlık ve çalışma hayatındaki sürpriz değişimlerden maksimumda faydalanın! Şimdi yılbaşından bu yana iletişim anlamında verdiğiniz emeklerle ilgili bazı noktaları gözden geçirmeniz gerekebilir. Ek olarak şimdilerde uzaklardan gelenler, medya, hukuk, eğitim, seyahat ile ilgili keyifli atmosfer bu sıkışık havaya rağmen modunuzu yükseltebilir.

Haftalık Burç YorumlarıOğlak Burcu

Bu hafta diğerlerinin hayatlarını izlediğiniz, bir nebze inziva istediğiniz bir havada olabilirsiniz. Hayatın genelinde pek çok konu diğerlerinin hayat gelişmelerine odaklanmışken, pozitif umutlara ihtiyaç duyacaksınız. Kova Dolunayı ile gelirler, kazançlar ve manevi değerleriniz ile ilgili bir devri kapatacaksınız. Yaratıcılık, aşk, çocuklar ve kişisel projelerle ilgili sürpriz değişimlerden maksimumda faydalanın! Şimdi yılbaşından bu yana para üretmeyle ilgili verdiğiniz emekler ve aldığınız sorumlulukları tekrar gözden geçirip işlemeyen bazı noktaları düzenlemeniz gerekebilir. Ek olarak bu sıralar paylaşılan gelirlerinizde artış görebilir, çok beğendiğiniz bir şey için birikim arzunuzu arttırabilirsiniz!

Haftalık Burç YorumlarıKova Burcu

Sosyal çevre, portföy, arkadaşlar ve hayaller alanınız bu hafta odağınızda! Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirmek ve paylaşımlar yapmak isteyeceksiniz! Yoğun iletişimler ve spontan gelişmeler sizi bekliyor! Kova Dolunayı ile genel hayat sorumluluklarınız, bireysel önemli kararlarınız ve genel fiziki sağlık koşullarınızla ilgili bazı durumların sonuna yaklaşıyorsunuz. Bu konuda verdiğiniz emekleri tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Ev, hane, aile ve özel hayat ile ilgili sürpriz değişimlerden maksimumda faydalanın! Şimdilerde ise ilişkilerinizi pekiştirmeyi arzulayacağınız bir sürece giriyor ve gözlerinizi önemli kişi ve sözleşmelere çeviriyorsunuz.

Haftalık Burç YorumlarıBalık Burcu

Kariyer, mesleki atılımlar, aile sorumluluklarınız ile ilgili bir hafta sizi bekliyor! Bu alanda uğraşlarınız gittikçe artarken bir nebze molaya ya da pozitif gelişmelere ihtiyaç duyduğunuz süreçler yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızın temposu gittikçe artabilir! Kova Dolunayı ile yıl başından bu yana arka planda yaşadığınız, inzivada kaldığınız, eylemsiz gözlem yaptığınız ya da sizi etkilemiş dış koşullarla ilgili bir sürecin sonuna geliyorsunuz. İletişim, yakın çevre, kardeş, komşu, yazı işleri ile ilgili sürpriz değişimlerden maksimumda faydalanın! Şimdilerde ise rutin hayatınızı kolaylaştırmak için para harcamak, yeni kişilerle bağlar kurmak veya sosyalleşmek için nisbeten keyifli bir atmosfere giriyorsunuz.

Keyifli haftalar olsun! Her pazar Haftalık Burç Yorumları yazı dizimizi takip etmeye devam edin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!