http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Yengeç 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Yengeç 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Yengeç Burcu, Yükselen Yengeç Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Yengeç 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Yıla ilişkiler alanınızda gerçekleşen 2 Ocak Oğlak Yeniayı ile başlıyorsunuz! Ortaklıklar, ikili ilişkiler ve sözleşmeler temaları çerçevesinde yeni başlangıçlar yapma hevesinde olabilirsiniz. Akabinde 18 Ocak’ta burcunuzda bir Dolunay yaşıyorsunuz. Özellikle bireysel ihtiyaçlarınızı ilişkilerinizde daha fazla dile getirme ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ocak ayı sonunda nihayet karşıt burcunuzdaki Venüs Retrosu bitiyor. İkili ilişkileriniz, evlilik ve ortaklık konularınız ile ilgili problemlerin hızla çözüleceği bir ay. Mevcut ilişkilerinizi bir adım öteye götürmek için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Mars’ın da bu alana geçerek hız kazandıracağını söyleyebiliriz. Tabi ki agresif davranışlardan uzak durmak çok önemli. Mars bu alanda agresyonu tetikleyecektir.

Şubat 2022

Merkür’ün düze dönüşüyle paylaşılan paralar, borçlar, krediler ve bu temaların bireysel ilişkilerimizle ilgili kısımlarına odaklanıyorsunuz. Bir nevi bu alandaki karışıklıkları sona erdiyorsunuz! Şimdi diğerleriyle iletişim kurmak, anlaşmak ve karşılıklı paylaşımlar için iletişim kanallarınızın normale döndüğünü göreceksiniz.

Mart 2022

Mart ayında gökyüzünün ağır topu Plüto, Venüs ve Mars ile kavuşuyor. Böylece siz de ilişkilerde oldukça dikkatli olunması gereken bir zaman diliminde olacaksınız. Kuruntular ve takıntılar yerine objektif ve dürüst bir iletişim yolu izlemelisiniz. Güçlü başlangıçlar ancak net yaklaşımlarla gelecektir!

Nisan 2022

Nisan ayı içerisinde Jüpiter ve Neptün’ün kavuşumundan siz de etkileneceksiniz. Detayına iner isek hukuki, ticari, eğitim ve seyahat ile ilgili konularınızı belirsizleşmiş hissedebilirsiniz. Yine de burcunuza yapacağı olumlu açı ile birlikte mevcut alanlarınızda var olan problemlerin şifalanmasını gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca anlayış ve empatinin artması gibi konularda destek alabilirsiniz. 30 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız  ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Gündeminizde sosyal yaşantınıza daha fazla zaman ayırıyorsunuz.

Mayıs 2022

16 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşıyorsunuz. Bu tutulma ile aşk hayatı, hobi ve sahne yada evliyseniz çocuklarla ilgili bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde bazı sırları açığa çıkabilirsiniz. Ayrıca buna bağlı olarak sosyal çevreniz ile bağlarınızda hassasiyetler gözlemleyebilirsiniz.

Jüpiter’in Ekim ayına kadar sürecek olan Koç geçişi ile kariyer ve statü alanlarınızda bazı fırsatlarlar bulabilirsiniz. Bir nevi risk almayı hiç olmadığı kadar cazip bulabilirsiniz. Özetle Ekim ayına kadar eline geçen fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aralık itibariyle 2023 yılı boyunca bu etkiyi alacaksınız. Özetle bu etkiyle evlilik ve statü kazanımlarınız için riskler alacağınız bir süreç yaşayacaksınız.

Haziran 2022

Haziranda burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor! Bununla beraber genel hayat yolunuzda bazı yeni adımlar atma ve değişikliğe gitme adına şanslar yakalayabilirsiniz. 13 Temmuz’daki Oğlak Dolunayı ile ise ikili ilişkiler ve ortaklı işlerde bazı tamamlanma süreçleri yaşayabilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayı genel itibariyle gözlerin üzerinizde olduğu bir ay… Merkür ve Venüs’ün burcunuza geçişi ile bekar bir Yengeçseniz yeni bir aşk fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz bir dönem… Uranüs ve Ay düğümü kavuşumu ile sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bir nevi güven duygusu arayışında olacaksınız.

Eylül 2022

Eylül ayında ev, aile ve özel hayat alanınızda geçici olarak hatları karıştırabilirsiniz. Bu alanda gerçekleşen Merkür Retrosu ile düzenlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca ev veya mülk yatırımları ile ilgili kararlarınızı 2 Ekim yani retro sonrasında vermelisiniz.

Ekim 2022

Ekim ayında; 2021 yılında 3 kez gerçekleşen Satürn Uranüs karesini tekrar görüyoruz! Böylece yine o tarihlerdeki gibi sosyal çevre ve borçlar alanında zorlanabilirsiniz. Kriz durumları açığa çıkarken belki de sosyal çevrenizde değişime gitmek durumunda kalabilirsiniz.

Hukuki, eğitimsel, ticari ve yayıncılık ile ilgili konularda Jüpiter’in tekrar Balık burcuna geçişi ile geçmişte yoksayılan fırsatları tekrar önünüzde bulabilirsiniz!

Mars’ın İkizler burcunda uzunca sürmesini beklediğimiz retrosu ile kontrol dışı alanınızdan etkileneceksiniz. Bununla beraber sağlık alanlarınızı da gözardı etmemelisiniz. Bu dönem anksiyete problemlerinde artış ve uyku sorunları yaşayabilirsiniz. 13 Ocak 2023 tarihine kadar arkadan dönen işler veya kişilerle alakalı sorunlarla karşılabilirsiniz. Ayrıca ekstra stres altına girebilirsiniz. Özetle kazalara karşı da dikkatli olunmalıdır. Belki de çok önemli gündemlerinizi arka perdeden devam ettiriyor ve büyük bir hayat aşamasına hazırlanıyor da olabilirsiniz!

Akrep burcundaki Güneş Tutulması ile aşk, flört ve çocuklar alanınızda yeni bir eşik atlıyorsunuz. Aslında bu alanlardaki sorunların açığa çıkması ve çözümlenmek üzere tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

Kasım 2022

8 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcundaki Ay tutulması ile sosyal çevrenizde oluşan problemlerin sonuçları ile yüzleşebilirsiniz. Burada önemli değişikliklere gitmeniz zor da olsa farklı bir bakış açısı katmanız dış dünya ile daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.

Aralık 2022

Aralık ayında ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınıza geçiş yapan Venüs ile aşk hayatınızda hızı hissedebilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizi mantık çerçevesinde bir üst boyuta çıkartmak isteyebilirsiniz. Partneriniz ile oluşabilecek çekişmeler ile problemleri duygusallıktan uzak bir şekilde çözmeye çalışmanız gerekebilir.

Son olarak yılı karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Oğlak burcundaki Yeniay ile kapatıyoruz. Bekar Yengeç burçları için evlilik veya evli olanlar için yeni bir sorumluluk gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. İş kurmak ve ortaklıklar ile ilgili konularda da bu yeniayı değerlendirebilirsiniz. Tabi 29 Aralık’ta yine aynı alanda başlayacak olan Merkür Retrosunu da göz önünde bulundurarak planlamaların üzerinden bir süre geçmeniz ve harekete geçmeden önce eksikleri gidermeniz daha iyi olacaktır.

Jüpiter’in Koç geçişi kariyer ve statü alanlarınızda size bazı fırsatlar sunabilir. Risk almak size hiç olmadığı kadar  cazip gelebilir. Aralık ayı itibariyle 2023 yılı boyunca da alacağınız bu etki ile birlikte evlilik ve statü anlamında kazanımlarınız için riskler alacağınız bir süreç olacaktır.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!