http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Yay 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Yay 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Yay Burcu, Yükselen Yay Burcu, Yükselen Yay 2023
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Yay 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Maddi kazanç ve özdeğer alanınızda 2021 Aralık ayından bu yana Venüs retrosu devam ediyordu. Artık bu retro Ocak sonu itibariyle sona eriyor. Böylelikle geciken ödemelerinizi bu ay itibariyle düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kendi değer duygunuzu da sorguladığınız bir süreçte hissediyordunuz. Fakat şimdi bu süreci sonlandırarak yeniden özgüveninizin geri geleceği bir ay yaşıyorsunuz.

Nisan 2022

Nisan ayında Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum açısı ile birlikte ev, hane ve özel hayatınıza odaklanıyorsunuz. Alternatif olarak belki aile bireyleri ile olan diyaloğunuzda bazı tatsız ve belirsiz durumlar yaşayabilirsiniz. Ek olarak evde su ile ilgili problemlere karşı önceden tadilat gerektiren alanlara eğilebilirsiniz. Bu dönem taşınma ve yer değiştirme konularında kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tüm bu karışık durumları atlatmak için kendinize zaman tanıyın. Bu süreçlerdr büyük lütuflar da tanışabilirsiniz. Fakat beraberinde bazı yoğun ya da belirsiz gündemler de yaşayabilirsiniz.

Merkür’ün 7. Evinizi ziyaret ediyor bu ay! Özetle ikili ilişkiler ile alakalı iletişiminizde güçleniyorsunuz. İlişkilerinizi kullanarak yeni anlaşma ve sözleşmeler için önemli toplantı ve görüşmeler yapabilirsiniz.

30 Nisan’da Boğa Burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte sağlık ve günlük yaşam alanınız mercek altına alınıyor. Sağlığınıza tüm yıl ekstra özen göstermelisiniz. Bu tutulma ile birlikte mevcut rutinlerinizi yenileyebilirsiniz. Alternatif olarak evcil hayvan edinebilirsiniz.

Mayıs 2022

16 Mayıs’ta 12. Evinizde gerçekleşecek olan Akrep burcundaki Ay tutulması ile ruhsal alanda bazı içsel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Dedikodu ve gizli kalmış konular ile karşılaşabilirsiniz. Arkanızdan dönen işlere şahit olabilirsiniz. Bu sebeple güven duygunuzda düşüş hissedebilirsiniz.

Mayıs ayında Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile aşk, flört, hobi ve çocuklar alanınıza odaklanıyorsunuz. Ekim ayına kadar sürecek olan bu etki ile yeni bir bebek haberi alabilirsiniz. Belki de çocuklarınız ile alakalı yeni eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Alternatif olarak bekar bir Yay burcu iseniz yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yine bu dönem yeni bir hobi edinme için de oldukça iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aralık ayından itibaren bir yıl boyunca bu etkinin devam edeceğini hatırlayın. Ayrıca değerlendiremediğiniz fırsatların farklı boyutlarda yeniden karşınıza çıkabileceğini unutmayın.

30 Mayıs tarihinde karşıt burcunuzdaki Yeniay ile birlikte ilişkileriniz için güçlü yeni adımlar atabilirsiniz. Evlilik,ortaklık için bulunacağınız girişimler 14 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek Yay burcundaki Dolunay ile birlikte daha görünür hale gelip, şekillenebilir.Venüs’ün İkizler burcuna geçişi de size bu konuda destek olacak olup, iletişimlerinizi daha kuvvetli hale getirmenizi sağlayacaktır.

Temmuz 2022

Temmuz ayında Uranüs ve Ay düğümlerinin kavuşum açısı aktif hale gelecek. Özellikle sağlık alanınızda beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. Özetle eski sağlık problemlerinizle yeniden ilgilenebilirsiniz. Gerekli kontrolleri yaptırmayı ihmal ettirmemelisiniz. Günlük rutin hayatınızı da etkileyecek olan bu değişimler ile birlikte çeşitli farkındalıklar geliştirebilirsiniz.

Ağustos 2022

Ağustos ayı ikili ilişkileriniz, kariyeriniz, aileniz ile alakalı mücadele ayı… Mars’ın İkizler geçişi ile birlikte bu alana odaklanıyorsunuz. Ayrıca agresyon dozunuzu arttırabilirsiniz. Alternatif olarak mücadele etmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz.

Ekim 2022

2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi Ekim ayında yeniden tetiklenerek günlük yaşam, sağlık, evcil hayvanlar ve iletişim, eğitim alanınızda bazı zorlanmaları beraberinde getiriyor.

25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması meydana gelerek 12.ev alanınızı aydınlatıyor. Öngöremediğiniz konularda ortaya çıkabilecek durumlardan dolayı sıkabilirsiniz. Bu dönemi bir nevi meditasyon yapma veya terapiler alma dönemi gibi değerlendirilebilirsiniz.

Ekim ayında Jüpiter’in yeniden Balık burcuna geçişi aile hayatınız ve aile bireyleriniz ile alakalı fırsatların ortaya çıkacağı gelişmeler yaşanabilir. Mülk almak, yer değiştirmek için kovaladığınız zaman önünüze gelebilir. Aile bireylerinizin sağlığı ile alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir. Mevcut kariyeriniz ile ilgili önemli karar arifesinde olabilirsiniz.

Akabinde Ağustos ayında karşıt burcunuza geçen Mars Ekim sonu Retro konuma geçiyor ve bu etkiyle zorlayıcı birkaç ay yaşamak durumunda kalabilirsiniz. 13 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek olan bu etki ile birlikte partner, ortaklık, ikili ilişkilerle ilgili hareket alanınız kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönem almak istediğiniz riskler ile alakalı doğru bir zaman olmayabilir.

Kasım 2022

Kasım ayı sizin için dolu dolu bir ay. 8 Kasım’da Boğa burcundaki Ay Tutulması ile birlikte sağlık ve çalışma hayatınız ile bolca meşgul olacaksınız.

Bu ay Merkür ve Venüs’ün burcunuza geçişi ile kendinizi hem zihinsel hem fiziksel olarak fazlasıyla ön planda hissedebilirsiniz. Önemli iş anlaşmaları ve özel hayatınız ile ilgili heyecan verici teklifler alabilirsiniz. Buna 24 Kasım’da burcunuzda gerçekleyen Yeniay ile birlikte bireysel olarak kendinizi ortaya koymakta ekstra katkı sunacaktır.

Aralık 2022

Aralık ayı ile birlikte yılı da İkizler burcundaki Dolunay ile kapatıyorsunuz… Önemli kapanışları yapacağınız bu ay sistemsel olarak hem kariyer hem de aile hayatınız ile alakalı ciddi adımlar atmak için yol açacaktır.

Ayrıca Jüpiter’in Koç burcuna geçişi de oldukça önem arzediyor. Mayıs – Ekim arasında fragmanlarını gösteren bu transit aşk, flört,hobi ve çocuklar alanınızda daha büyük açılımlar yapmak için geliyor. 1 Yıl boyunca sürecek olan bu etki ile yeni bir bebek haberi alabilir, çocuklarınız ile alakalı yeni eğitim fırsatlarını değerlendirebilir, bekar bir Yay burcu iseniz yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yine bu dönem yeni bir hobi edinmek için de oldukça iyi fırsatlar önünüze gelebilir. Geçmişte bu alanlarda değerlendiremediğiniz fırsatların farklı boyutlarda yeniden karşınıza çıkabileceğini unutmayın.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!