http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Terazi 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Terazi 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Terazi Burcu, Yükselen Terazi Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Terazi 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

2021 Aralık ayından bu yana aile alanınızı etki altına alan Venüs retrosu Ocak sonu itibariyle bitiyor. Aile bireyleriniz ile olan ilişkileriniz ve eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz düzenleme ve değişiklikleri rayına oturtuyor ve gergin ilişkileri nisbeten toparlıyorsunuz. Taşınma,yer değişikliği gibi konular ile ilgili ay sonu itibariyle yeniden harekete geçebilirsiniz.

Mart 2022

Mart ayında karşıt burcunuza geçen Merkür ile birlikte ikili ilişkilerde iletişiminizi hızlandırıyorsunuz. Eşiniz, ortağınız ve partneriniz ile ilgili konularda hızlı kararlar vermek isteyebilirsiniz. Zaman zaman ani çıkışlar yapma ihtimaliniz olacağından ilişkilerinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

Nisan 2022

Nisan ayı sizin için oldukça hareketli başlıyor… Koç burcunda bir Yeniay ve devamında burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte evliliğiniz,ortaklığınız ve her türlü ikili ilişkileriniz ile ilgili önemli kararlar alabilir,adımlar atmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İş kurma ve var olan işinizi büyütme için girişimde bulunabilirsiniz.

Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum yaptığı bu ay rutin hayata odaklanıyorsunuz. Özellikle sağlık, günlük rutin hayatınız ve evcil hayvanlarınız ile alakalı olarak bazı belirsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Önemli kontrollerinizi aksatmamalısınız. Yine bu dönem çalışma arkadaşlarınız ile olan diyaloğunuzda olası belirsiz ve net olmayan konuları çözümlemekte zorlanabilirsiniz.

30 Nisan’da Boğa Burcunda bir Güneş Tutulması meydana geliyor. Ortağınız veya eşinizin parası, krediler, borçlar, vergi ve sigorta ödemeleri gibi konuları mercek altına alıyor. Bu dönem harcamalarınıza dikkat etmeli ve mevcut borçlarınız ile alakalı yapılandırma konularını araştırabilirsiniz.

Mayıs 2022

16 Mayıs’ta gelir alanınızı Akrep burcundaki Ay tutulması tetikliyor. Mevcut gelirlerinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Özellikle ani iniş ve çıkışlara da hazırlıklı olmalısınız.

Jüpiter ve Mars’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklık alanınız hızlanırken beraberinde şans ve fırsatlarda geliyor. Partnerleriniz ile olan ilişkilerinizde risk almada girişken hissedebilirsiniz. Ayrıca genel bir agresyon artışı sezebilirsiniz. Bunun yanında hızlı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Fakat bu gibi sebeplerle yine aceleden ve hırstan ötürü de bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Jüpiter’in desteği ile ikili ilişkilerinizde olası fırsatları Ekim ayına kadar değerlenirebileceksiniz. Akabinde Aralık ayı itibariyle yeniden aynı konuma gelecek olan Jüpiter ile 2023 yılı boyunca tüm ikili ilişki,evlilik ve ortaklık gerektiren konularınızda büyüme ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayında Uranüs ve Ay düğümü kavuşumu ile beraber borçlar ve ortak gelirler alanınızda büyük etkilerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmeyen bir borç konusunu gündeminize dahil edebilirsiniz. Alternatif olarak ani para çıkışları yaşayabilirsiniz.

Ağustos 2022

Ağustos ayında yönetici gezegeniniz önce Plüto sonra da Satürn’le karşıtlık yaşıyor. Böylelikle ev, aile ve özel hayatın yanı sıra iletişim çevreniz, seyahatler, ticaret ve yazı işleri gibi faaliyetlerde baskı hissedebilirsiniz. Bu baskıları işinize ve eğitim, hukuk, uzak seyahatler temalarınıza yansıtabilirsiniz. Gerilim yaratmadan çözümcü davranmanız en iyisi!

Yine Ağustos sonunda burcunuza geçiş yapacak olan Merkür ile birlikte kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ayrıca hedefleriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu ay çok konuşulacağınız bir ay olacak.

Eylül 2022

Eylül ayında burcunuzda bir Merkür retrosu yaşayacaksınız! Bu dönemde kişisel anlamda kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. Ayrıca anlatacak çok şeyiniz ve yapacak pek çok işiniz olması da olası! Eski yarım işleri sakince tamamlayarak bu yoğun tempoyu kontrollü yürüterek 2 Ekim’i beklemekte fayda var!

Devamında yönetici gezegeniniz Venüs kontrol dışı alanınızdan Neptün’e karşıtlık yapıyor! Bu etkiyle beklentilerinizi abartma riskine açık olabilirsiniz. Alternatif olarak her ihtimali mükemmel görebilirsiniz. Fakat her şey göründüğü gibi olmayabilir. Ya da belki de önceki aydan getirdiğiniz baskılar sebebiyle aza kanaat getirme veya pes etme eğilimleri taşıyabilirsiniz!

Venüs’ün burcunuza geçişi ve Terazi burcundaki Yeniay ile birlikte bekar bir Terazi burcuysanız romantik bir ay yaşayabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde de bu hissi yaşamak için girişimleriniz olabilir.Göze görünür bir etki bırakacağınız bir ay oluyor…

Ekim 2022

Yoğun bir ay olan Ekim ayında hareketlisiniz! 2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesini yeniden yaşıyoruz. Özellikle flört, çocuklar, aşk hayatınız, borçlar, krediler ve kriz alanlarınıza eğileceksiniz. Maddi olarak zorlanabilirsiniz. Özetle altından kalkmakta güçlük yaşayabileceğiniz harcamalarla ilgilenebilirsiniz. Yine bu konularda kriz durumları sizin çözümünüze bırakılabilir. Özetle sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

9 Ekim’de karşıt burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizde önemli kararlar alabilir, bazı ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca Akrep burcundaki Güneş Tutulmasıyla beraber maddi kaynaklarınızda oluşan değişim konuları yeniden gündeminize geliyor. Yeni ek gelir kaynakları elde etmek için adımlar atabilir, gelirlerinizi artırmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Aynı ay Jüpiter’in yeniden Balık burcuna geçişi ile özellikle sağlık ve günlük rutin hayatınız ile alakalı kaçırdığınız fırsatları yeniden yakalayabilir, bakış açınızı farklı bir alana çevirebilirsiniz.

Ekim ayını Mars retrosu ile bitiriyoruz; yabancılar,hukuksal konular,uzak seyahatler ve eğitim alanınızda gerçekleşiyor. 2023 Ocak ayına kadar sürecek olan bu etki ile bu alandaki girişimlerinizde aksaklıklar oluşabilir. Özellikle iletişimsel konularda dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kasım 2022

8 Kasım tarihinde Boğa burcundaki Ay Tutulması ile birlikte borçlanma olasılığı ortaya çıkabilir. İş kurmak ve var olan işlerinizi büyütmek için atacağınız adımlar maddi olarak sizi zorlayabilir. Yine bu dönem çevrenize karşı aşırı verici rol üstlenebilirsiniz. Bu durumda zorlanabilirsiniz. Özellikle maddi konularda dikkatli olmalısınız.

Aralık 2022

Aralık ayında ise Jüpiter’in Koç burcu geçişiyle partner, ortak, eş ve yeni sözleşmelerle ilgili 1 yıllık fırsatlar, şanslar ve genişleme temaları sizlerle olacak!

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!