http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Oğlak 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Oğlak 2022 yılı size neler getiriyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Oğlak Burcu, Yükselen Oğlak Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Oğlak 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

2021 Aralık ayından bu yana burcunuzda Retro konumda olan Venüs nihayet bu ay sonu itibariyle normal seyrine dönüş yapıyor. Fiziksel olarak değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları bir nebze çözümleyebilirsiniz. Ayrıca yalnız bir Oğlak burcuysanız eğer bu ay itibariyle Mart ayına kadar heyecanlı bir ilişki için güzel teklifler alabilirsiniz.

2 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bireysel farkındalık ve girişimleriniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Akabinde 18 Ocak’ta karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile girişimlerinizin sonuçlarını alabileceğiniz bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

24 Ocak’ta burcunuza geçiş yapacak olan Mars ile hayatınıza hareket geliyor ve risk alma ihtiyacınız artıyor. Kendinizi gereğinden fazla özgüvenli hissedebilirsiniz. Bu süreçte kaza, düşme ve çarpmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bedensel sağlığınızı tehdit edebilecek aktivitelerden uzak durmanız gerek.

Nisan 2022

Nisan ayında Jüpiter ve Neptün’ün kavuşumu ile yakın çevre ve kardeşler ile alakalı net olmayan konularla karşılaşabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde kandırılma, dolandırılma gibi ekstrem durumlar yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizde bazı aksamalar ve unutkanlıklardan etkilenebilirsiniz.

30 Nisan’da aşk, flört ve çocuklar alanınızda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması ile karşılaşıyorsunuz. Bununla beraber güzel bir bebek haberi alabilirsiniz. Alternatif olarak yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca hobilerinize yönelik kendinize zaman ve alan ayırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Mayıs 2022

16 Mayıs tarihinde sosyal çevre ve arkadaşlarınızı ilgilendiren alanda bir Ay Tutulması gerçekleşerek bu alanda bazı sırların açığa çıkmasını sağlıyor. Sizden gizlenen konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir dernek, vakıf için çalışmalara katılabilir,etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile birlikte aile bireyleri ile olan diyaloğunuzda artış yaşayabilirsiniz. Anne veya babanızın devam eden sağlık sıkıntıları varsa faydalı yollar bulabilirsiniz. Taşınmak, mülk almak, eviniz ile alakalı değişimler yapmak için Ekim ayına kadar bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Akabinde Aralık ayından itibaren bir yıl boyunca aktif olacak olan bu geçiş ile hayatınızı kökten değiştirme fırsatlarını elde edebilirsiniz.

Haziran 2022

Haziran ayında karşıt burcunuzda bir Yeniay ile karşılaşıyorunuz. Bununla birlikte ikili ilişkileriniz ve ortaklığınız için önemli adımlar atabilirsiniz. Belki de yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Temmuz 2022

13 Temmuz’da burcunuzdaki Dolunay ile önemli kararlar alabileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Merkür ve Venüs’ün karşıt burcunuza geçişi ile kararlarınızda karşı tarafın düşüncelerinin baskılarını üstünüzde hissedebilirsiniz. Ayrıca mevcut ilişkilerinizi bir üst noktaya taşımak için de çeşitli adımlar ve görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Uranüs ve Ay düğümlerinin Temmuz ayındaki kavuşumu aşk hayatınızda olumlu etkileri beraberinde getirirken,ani gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Bireyselliğinizi ortaya koyarak çocuklarınız, aşkınız ile daha önceden planladığınız hedefleriniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönem kendinizi ekstra şanslı hissedebilirsiniz ancak şans oyunları için büyük riskler almaktan kaçınmalısınız.

Ekim 2022

2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi Ekim ayında yeniden tetiklenerek maddi alan ve çocuklarınızı ilgilendiren alanları tekrar sınava tabi tutuyor. Çocuklarınız veya hobileriniz için maddi kaynaklarınızı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak mevcut hobilerinizi işe dönüştürmeye yönelik adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz.

25 Ekim’de Akrep Burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlarınız ile alakalı konuları gündeminize taşıyor.

Ekim ayında yeniden Jüpiter’in Balık burcuna geçişi ile iletişiminize odaklanıyorsunuz. Detaylandıracak olursak; yakın çevre, kardeşler, eğitim ve ticaret konularında elde edemediğiniz fırsatlar için yeniden bir şans elde edebilirsiniz. Belki de bu alanda yaşanılan denge kaybını yeniden oturtabilirsiniz.

Mars’ın İkizler burcundaki retrosu 6. Ev alınızı etkilyor ve Ocak 2023 yılına kadar etkisini burada yoğun bir şekilde gösterecektir. Sağlık ve günlük rutin hayatınız ile alakalı konularda risk almak için uygun bir dönem olmayacaktır. Yoğun iletişim ağları geliştirebilir, çalışma ortamında temponuz artarken işlerin toparlanamaması canınızı sıkabilir.

Kasım 2022

Devamında 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ile aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili farkındalıklarınız artabilir. Özetle önemli kararlar alabilirsiniz.

Aralık 2022

Aralık ayı yoğun temposu ile zihninizi ve bedeninizi yorabilir. Merkür ve Venüs’ün burcunuza geçiş yapması önemli kararlar alırken, ilişkilerinize de özen göstermenizi gerektiriyor. Jüpiter’in Koç’a geçişiyle beraber tekrar Mayıs- Ekim arasındaki ev,aile, özel hayat fırsatları aktifleşiyor. 1 yıl boyunca taşınmak, mülk almak, eviniz ile alakalı değişimler yapmak için şansınız var! Ayrıca 23 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek Oğlak burcundaki Dolunay çevrenizde kendinizi fazlasıyla ortaya koyabileceğiniz, hem zihinsel hem de fiziksel faaliyetlerde bulunabileceğinizi göz önüne seriyor.

Yılın son aksiyonu burcunuzdaki Merkür Retrosu oluyor. Yılı kapatırken yoğun gündemlerinizde ilgilenemediğiniz yarım işleri tamamlamak en iyisi!

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!