http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Kova 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Kova 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

Yıllık burç analiziniz için sayfayı aşağı kaydırın!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Kova Burcu, Yükselen Kova Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Kova 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

2021 Aralık ayından bu yana Venüs’ün Oğlak burcundaki retrosu 12.evinizi meşgul ediyordu. Şimdiyse ay sonu itibariyle size rahat bir nefes aldırıyor. Bilinçaltınızı meşgul eden konuları yeniden masaya yatırabilirsiniz. Pek çok kişisel ve gizil konu üzerine düşünebilirsiniz. Gizli kalmış ilişkiler bu dönem açığa çıkabilir bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Merkür’ün bu ay burcunuza geçiyor. Bu geçiş ile ay başında kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ek olarak önemli kararlar almak için zihninizi yorabilirsiniz. Fakat ay ortasına gelindiğinde Merkür Retro’ya başlayacak. Böylelikle bu dönem kişisel konu ve kararlar sebebiyle kafanız karışabilir. Özetle eksik kalan işlerinizi tamamlamak en iyisi!

Şubat 2022

Şubat ayı temposu yoğun bir ay ve 1 Şubat’ta burcunuzda bir Yeniay meydana geliyor. Bireysel kararlarınızı alabileceksiniz. İş ve kariyer alanında bazı zorlu beyin fırtınaları yapabilirsiniz.

Akabinde 16 Şubat tarihinde karşıt burcunuzdaki Dolunay ile aldığınız kararları uygulamaya koymak için girişimlerinizden sonuç alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklık ile ilgili göz önünde yaşadığınız konular çevreniz tarafından eleştirilebilir.

Mart 2022

Mart ayına geldiğimizde burcunuza geçiş yapan Mars ve Venüs ile ışığınızı tüm çevreniz farkedecektir. Yalnız Kova burçları; aşkı kapınızda bulabilirsiniz! Maddi olarak da kendinizi güvende hissedeceksiniz. Güdülerinizi bir kenara bırakarak mantığınız ile hareket edeceksiniz. Ayrıca çevreniz için de elinizden geleni yapacaksınız.

Nisan 2022

Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum açısı ile maddi alanlarınızda biraz zorlanabilirsiniz. Nisan ayı içerisinde maddi kaynaklarınızda belirsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gelirlerinizde beklenmeyen aksaklıklar oluştuğunu gözlemleyebilirsiniz. Belki de kaynaklarınızı elinizde tutmakta zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Ek olarak bütün öz kaynaklarınız konusunda tedbirli olmalısınız. Bir başka ihtimalde ise para anlamında mucizelerle karşılaşabilirsiniz! Yalnız oldukça yoğun ve belirsiz bir ortamda gelmesi ile kısa sürede kafanız karışabilir.

30 Nisan’da Boğa burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte aile hayatınız ve aile bireyleriniz ile ilişkileriniz konularına yoğunlaşabilirsiniz. Önemli adımlar atabilirsiniz. Ek olarak sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Ayrıca yer değiştirme, taşınma, mülk alım ve satımları ile alakalı girişimler için istişarelerde bulunabilirsiniz.

Mayıs 2022

Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile yakın çevre, kardeşler ve sözleşmeler alanınızda çeşitli fırsatlar bulabilirsiniz. Küçük yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Belki seyahatler planlayabilirsiniz. Alternatif olarak yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. İmza gerektiren işlerinizde ve ticari, yayıncılık gerektiren konularda da şans ile beraber büyümeyi gözlemleyebilirsiniz. Bu etki Ekim ayına kadar sürecek olup akabinde Aralık ayından itibaren bir yıl boyunca bu alanda size fırsatlar sunmaya devam edecektir.

16 Mayıs tarihinde kariyer alanınızı etkisi altına alacak olan Akrep burcundaki Ay Tutulması ile karşılaşıyorsunuz. Böylelikle mevcut statünüzde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ani iş değişimleri veya beklenen terfi gibi konularda yaşanılan süreçte gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayına geldiğimizde Merkür Karşıt burcunuz Aslan’a geçiyor. Fikirlerinizi kabul ettirme veya dinletme konularında her zamankinden daha çok zorlanabilirsiniz. Uranüs ve Ay düğümlerinin kavuşumu ile birlikte aile yaşantınız ve eviniz ile ilgili beklenmedik ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle elektrik kaynaklı arızalar veya çarpmalara karşı tadilatlarınızı yaptırmalısınız.

28 Temmuz’da ise karşıt burcunuz olan Aslan’da bir Yeniay gerçekleşiyor. Merkür’ün de bu alanda olması ile ilişkilerinizde ego kaynaklı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Mümkün olduğunda daha fazla sabırlı olmanız gereken bir süreç.

Ağustos 2022

12 Ağustos’ta ise Yeniay ile yaşanılan sürecin toparlanma dönemine geçiş yapabileceksiniz. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile birlikte önemli kararlar almak için adımlar atabilirsiniz. Venüs’ün ilişkiler alanınızdaki seyri ile bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kariyeriniz için yeni bir ağ kurmak isteyebilirsiniz. Aile bireyleriniz veya partneriniz ile birlikte bir iş kurmak için harekete geçme dürtüsü hissedebilirsiniz.

Ekim 2022

Ekim ayında 2021 yılı içerisinde 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi yeniden tetiklenerek aile hayatınızı,evinizi mercek altına alıyor. Burada yaşanılan zorluklarla bireysel farkındalığınızı artırabilirsiniz. Ayrıca fiziksel zorlanma ve kısıtlanmalar hissedebilirsiniz.

25 Ekim tarihinde Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile kariyer hayatınızda yeni bir sayfa açmak için önemli kararlar alabileceksiniz. Bekar bir Kova burcuysanız evlilik fikrine sıcak bakabilirsiniz. Belki de bunun için planlamalar yapabilirsiniz.

Jüpiter’in bu ay yeniden Balık burcuna geçişi maddi kaynaklarınız için elde edeceğiniz fırsatlar ile alakalı yeni gündemleri beraberinde getiriyor. Beklediğiniz ödemeler, maddi kaynaklarınızı geliştirmek ve büyütmek adına atacağınız adımlar ile ilgili yeniden şans ve fırsatları yakalayabilirsiniz.

Mars’ın İkizler burcundaki retrosu aşk hayatınız ve çocuklarınız ile alakalı alanda 2023 Ocak ayına kadar sürecek. Burada çocuklarınız veya flörtünüz ile ilişkileriniz gerginleşebilir. Tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, iletişim kopukluğu gibi problemlerinizi kavgadan uzak durarak çözümlemeniz gerekecektir.

Kasım 2022

8 Kasım’da ise aile alanınızdaki Ay tutulması önemli değişiklikleri beraberinde getirerek, köklü problemleri toparlamak için bir fırsat olabilir. Aileye katılacak yeni bir birey ile alakalı görüşmeler yapılabilir. Kadınlar ile alakalı oluşabilecek problemleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Aralık 2022

Jüpiter’in 20 Aralık’ta Koç burcuna geçişi ile yakın çevre, kardeşler ve sözleşmeler alanınızda 1 yıllık fırsatlar aktifleşiyor! Küçük yeni eğitimlere katılabilir, seyahatler planlayabilir, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. İmza gerektiren işlerinizde ve ticari, yayıncılık gerektiren konularda da şans ile beraber büyümeyi gözlemleyebilirsiniz.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!