http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Koç 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Koç 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Koç Burcu, Yükselen Koç Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Koç 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Yükselen Koç 2022 henüz gelmeden, Venüs retrosu bir süredir kariyer alanınızı meşgul ediyordu. Nihayet 29 Ocak 2022 itibariyle Venüs retrosu bitiyor. Böylece evliliğiniz ve kariyerinizle ilgili konularda yolunda gitmeye ilişkilerin yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacaktır. Bu alan evlilik ile de ilgilidir. Bir nevi mevcut ilişkinizi bir üst boyuta taşıma niyetiniz varsa Şubat ayı ve sonrası sizler için çok daha uygun olacaktır. Ayrıca aile bireyleriniz ile ilgili problemlerin çözümü ve beklediğiniz terfi vb. konularla da alakalı olarak işlerin hız kazanacağını söyleyebiliriz.

Mart 2022

27 Mart 2022 tarihinde Merkür’ün burcunuza geçişi ile kendinizi daha iyi ifade etme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. 11 Nisan’a kadar adınızdan bolca söz ettireceğiniz, iletişiminiz ve zekanız ile ön plana çıkacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Bu dönem kendinizle ilgili kararları çok hızlı verme dürtüsüne sahip olabilirsiniz. Yine de tedbiri elden bırakmadan,iklili ilişkilerdeki söylemlerinize dikkat etmeniz gerekiriyor. Kırıcı olmamaya özen gösterin.

Nisan 2022

Bu dönem Nisan’a hızlı bir giriş yapıyorsunuz! 1 Nisan’da burcunuzda bir yeniay meydana geliyor. Odak noktanız bireyselliğiniz olurken, alacağınız kararlardan çokça söz ettireceğiniz yeni adımlar atabilirsiniz. Evli bir Koç burcuysanız veya ortağınız varsa bu ilişkilerin yeni bir yöne evrilmesi söz konusu olabilir. Ayrıca tekrar gözden geçirilmesi gereken konuların toparlanması muhtemeldir. Buna bağlı olarak yeniliğe gidilme ihtiyacı oluşabilir. Bu süreçte risk almak size cazip gelse de ihtiyatlı olmak gerektiğini unutmamalısınız. Yola yalnız devam etmek isteyen Koç burçları özellikle maddi açıdan kendilerini riske atacak adımlardan uzak durmalılar. Bu dönem atacağınız adımların sonuçlarını 16 Nisan’da karşıt burcunuzda geçekleşecek olan Terazi dolunayında alabilirsiniz.

Nisan ayı oldukça yoğun bir ay olacak. Balık burcunda kavuşum yapan Jüpiter ve Neptün etkisi ile zaman zaman yönünüzü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Terapi,meditasyon ve mistik alanlara ilginiz artabilir. Bunun yanında devam eden sağlık sorunlarınız varsa iyileşme ve şifalanma ihtiyacınıza da cevap verecektir. Nisan ayı boyunca sizin kontrolünüz dışında gelişen konulara odaklanmaktan kaçınmak doğru olacaktır. Dedikoduların merkezinden uzak durmaya çalışmanız sizler için çok daha iyi olacaktır.

Nisan ayını 30 Nisan’da gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Güneş Tutulması ile kapatıyorsunuz! Maddi konular odak noktanız haline geliyor. Gelir kaynaklarınızda değişimler, ani artış veya azalışlar meydana gelebilir. Harcamalarınızı 16 Mayıs Akrep burcundaki Ay tutulması’na kadar kontrol etmeniz faydanıza olacaktır. Fazla ve gereksiz harcamalara bu ay tutulmasıyla beraber dikkat etmelisiniz.

Mayıs 2022

Mayıs itibariyle burcunuza geçen Mars ve Venüs çevrenizde ışığınızı daha çok parlatacak. Bu dönem giydiğiniz, taktığınız, yediğiniz ve içtiğiniz ile oldukça dikkat çekici olacaksınız. Bekar ve yalnız Koç burçları için aşk fırsatları gündeme gelebilir. Yine fiziksel değişimler içinde uygun bir süreçtir. Harekete geçme enerjiniz her zamankinden yüksek olduğundan,sabırsız ve heyecanlı oluşunuz bazı kazalara da yol açabilir. Düşme,çarpma ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Son olarak bu ayı şans gezegeni Jüpiter ile kapatıyoruz. Burcunuza kısa süreli yapacağı bu seyahatte size bireysel bazı şans ve fırsatlar getireceğinden havayı iyi koklamayı ihmal etmeyin. 28 Ekim’e kadar 2023 için ön hazırlık gibi düşünerek adımlarınızı planlayabilirsiniz.

Haziran 2022

Haziran ayında ise Mayıs’ta iletişim, kardeşler, yazı işleri, ticaret, satış pazarlama ve kısa seyahatler alanınızda başlayan Merkür Retrosu para alanınıza gerileyerek geri hareketini bitiriyor! Artık iletişim kanalları ve maddi planlar daha rahat ele alınacaktır.

Temmuz 2022

Temmuz ayında gerek yerel gerekse global anlamda sürprizlere hazırlıklı olun! Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşurken gelecekten gelen şaşırtıcı olaylar dizisi sizlerin maddi kaynaklar alanınızda aktif olacak. Bu süreçte genel bir risk süreci oluşacağından her türlü maddi yatırım konusunda dikkatli olmakta fayda var. Başka bir bakış açısıyla para kazanma, kendi para üretme becerinize olan güveniniz veya özgüveninizi ifade şekliniz ile ilgili yepyeni düzlemlerin kapılarını aralıyorsunuz.

Ağustos 2022

24 Ağustosta yine para ve maddi kaynaklar evinizde Uranüs retro yapmaya başlayacak. Bu da sizlere yılbaşına kadar çılgın para hareketlerini yavaşlatarak bir es tanıyacaktır.

Eylül 2022

Eylül ayında ise Terazi burcundaki yeniay ile birlikte mevcut ilişkinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca ortaklık konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs’ün de bu alana geçmesi ile birlikte bekar Koç burçları bu ay aşkı göz kırpacak.

Ekim 2022

Ekim ayında Mars; 13 Ocak 2023’e kadar sürecek olan İkizler burcundaki retrosuna başlıyor. Bu Retro sizin yakın çevre, kardeşler, medya, eğitim ve kısa seyahatler alanınızda olacağından bu konularla alakalı işler yolundan çıkabilir. Özellikle iletişimde aksamalar ve ilerlemeyen işler patlak verebilir. Bu süreçte yeni bir işe başlama tavsiye etmeyiz. Mevcut işleri toparlamak ve devam ettirmek yerinde olacaktır.

Yükselen Koç burcu 2022 yılı 9 Ekim’inde burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte eksik konuları tamamlamak,kapatmak ve yeni başlangıçlara hazırlık yapmak için fırsatınız olacak. Bu ayın kapanışını 25 Ekim Akrep burcundaki Güneş Tutulması ile yapıyoruz. Yani özellikle ortağinızın, eşinizin parası, vergi, sigorta, kredi ödemeleri ön plana çıkıyor. Maddi olarak ekstra borçlanma, para giriş ve çıkışı konuları gündeme gelecektir. 8 Kasım’da gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Ay tutulması ile birlikte yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey ani para giriş-çıkışları olacaktır.

Ekim ayında 2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn-Uranüs Karesi tekrar tetik alıyor. Sosyal çevre ve para alanlarınızı etkilerken,kazanç yöntemlerinizi tekrar sorgulayabilirsiniz.

Kasım 2022

Bu ay içinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması oluyor! Maddi alanda yıl boyu açılım gösteren bazı konular bitiş çizgisine ilerliyor!

Aralık 2022

Yılı 20 Aralık itibariyle şans gezegeni Jüpiter’in burcunuza geçişi ile kapatıyoruz. 1 yıl boyunca bireyselliğinizi ortaya koyabileceğiniz şans ve fırsatlar önünüze gelecek. Buna ek olarak aşırı kilo alımına karşı dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!