http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen İkizler 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen İkizler 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
İkizler Burcu, Yükselen İkizler Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen İkizler 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Bir süredir maddi kaynaklar alanınızda geri giden Venüs nihayet Ocak ayının son günlerinde normal seyrine dönüyor. Borçlar, krediler, vergi ve sigorta gibi konularda yaşadığınız problemleri nihayet çözebileceksiniz. Beklediğiniz para akışını elde edebilirsiniz. Ortağınız veya eşinizin maddi konuları ile alakalı da toparlayıcı bir sürecin başlangıcı olacaktır. Aynı zamanda yönetici gezegeniniz Merkür Kova’da retro yapıyor. Bununla beraber yabancılar, uzak ülkelere seyahat, eğitim, yayıncılık ve hukuksal konularda genel bir karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu temalarla ilgili işlerle ile uğraşıyorsanız burada aksayan ilişkilerin tekrar rayına oturması için Merkür retrosunun bitişini beklemek en iyisi! Üstelik işin içinde diğerlerinin paraları da varsa!

Mart 2022

Mart ayında Balık ve Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay ve yeniay ile birlikte kariyeriniz, eviniz, statünüz ile alakalı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mevcut konumuzu değiştirmek için bir süredir gayret içindeyken zorlanmalar yaşamış olabilirsiniz. Burada çevrenizden ve ailenizden gelecek olan ekstra sorumluluklar ile işinizi hızlandırabilirsiniz.

Nisan 2022

Nisan ayında kariyer alanınızda Jüpiter ve Neptün’ün bir kavuşum açısı gerçekleşiyor. Bir süreliğine işlerinizde karışıklıklar hissedebilirsiniz. Bu durumun iki alternatifinden biri genel çözülme, karışma ve dağılmadır. Diğer alternatifi ise kareyle gelen etkiyle birlikte hem büyük fırsat hem de bu fırsatla gelen çok yoğun bir tempodur. Yoğun tempolar yüzünden bazen kafa karışıklığı hissedebilirsiniz. 30 Nisan’da Boğa burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor ve kontrol dışı alanlarınızı tetikliyor. Ruhsal olarak kendinizi huzursuz hissedebileceğiniz bu dönem çeşitli terapiler alabilir,meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler için de bu tutulmada zorlanmalar gözlemleyebilirsiniz. Nihayetinde çevrenizde kime nasıl güvendiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Mayıs 2022

Mayıs ayına burcunuzda gerçekleşen Merkür Retrosu ile başlıyoruz. 3 Hazirana kadar kafanız biraz karışık gibi hissedebilirsiniz. Bu nedenle bireysel kararlar vermek için iletişim kanallarının sakinleşmesini beklemek en iyisi! 16 Mayıs’ta günlük rutin, çalışma ortamınız ve sağlık alanınızı etkileyecek bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Akrep burcunda gerçekleşen bu tutulma ile günlük yaşantınızda ekstra stres hissedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler ile ilgili bazı sırlar olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından da dikkatli olmanız gereken bir dönem.Ayrıca bu ay sosyal çevrenizi hareketlendirecek Jüpiter Koç burcuna geçiş yapıyor. Çeşitli farklı ortamlarda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Alternatif olarak dernek ve vakıf gibi faaliyetlerde çalışmalar yapabilirsiniz. Bu süreç Ekim ayına kadar sürecek olup, Aralık ayı sonrasında 1 yıl boyunca aynı etki ile devam edecektir.

30 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bireysel olarak kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Fiziksel olarak tamamlanma ihtiyaçlarınıza yönelik adımlar atabilirsiniz.

Haziran 2022

14 Haziran’da karşıt burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor ve evlilik, ortaklık ve sözleşme konularını mercek altına alıyor. Yine bu ay burcunuza geçiş yapan Venüs ile çevrenizde fazlasıyla görünür olacaksınız. Bekar bir İkizler burcuysanız eğer aşk fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayında bir takım tıkanmalar hissedebilirsiniz. Çünkü Uranüs ve Ay düğümü kavuşumu ruhsal olarak sizi zorlayabilir. Ayrıca kontrol dışı gelişmeleri beraberinde getirebilir.

Ağustos 2022

Ağustos ayına geldiğimizde Mars gezegenini burcunuzda ağırlıyorsunuz. Uzunca sürecek olan bu seyahat kendinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz ve risk almaktan kaçınmayacağınız bir süreç olacaktır. Ancak kaza riski de yüksektir. Fiziksel sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Ekim sonu Mars burcunuzda Retro konuma geçerek 13 Ocak 2023 tarihine kadar bu pozisyonu koruyacak. Bu dönem alacağınız riskleri iyi analiz etmeli, ani öfke krizlerine kapılmamalı, ilişkilerde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Eylül 2022

Yönetici gezegeniniz Merkür 10 Eylül’de retrosuna aşk, flört, çocuklar ve kişisel projeler alanınızda başlıyor. 2 Ekim’e kadar bu temalar etrafında iletişim hatlarında karışıklık yaşayabilirsiniz. Eski aşklar kapınızı çalabilir veya yeni flörtler kafanızı karıştırabilir! Bir karar almadan önce retro bitimini beklemek ve hali hazırda elinizdeki proje ve gündemleri tamamlamak en iyisi!

Ekim 2022

2021 yılı boyunca 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi 2022 Ekim ayında yeniden tetikleniyor! Böylece ticari, hukuksal konular, eğitim ve seyahat konuları ile alakalı bazı değişimlere gidebilirsiniz. Öngörülemeyen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle tedbiri elden bırakmamalısınız.

25 Ekim’de Akrep burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor! Bununla beraber günlük rutin ve sağlık alanınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Problemlerin ortaya çıkarak çözüm için çabalama ihtiyacı hissedilebilir. Sağlık açısından devam eden problemler varsa konu ile alakalı olarak yeni girişimlerde bulunulabilir. Yine bu ay Jüpiter Balık burcuna geçerek kariyer alanınızda geride bıraktığınız fırsatlar yeniden önünüze gelebilir. Ay sonu burcunuzda aksiyon gezegeni Mars retro yapacak! Böylece bu dönem alacağınız riskleri iyi analiz etmelisiniz. Ayrıca ani öfke krizlerine kapılmamalı ve ilişkilerde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Kasım 2022

8 Kasım’da Güneş Tutulmasının akabinde gerçekleşecek Ay tutulması ile attığınız adımların karşılığını manevi olarak alabileceğiniz ve ruhsal tatmini yaşayabileceğiniz bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Yine bu dönem terapiler,meditasyonlar veya ruhsal çalışmalar yapmak için de oldukça uygun olacaktır.

Kasım ayında ikili ilişkilerinizin dinamiğinde bir artış gerçekleşiyor. Venüs ve Merkür karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkiler, sözleşmeler için verimli ve hızlı bir süreç. Ayrıca mevcut ilişkilerinizde zıt fikirler-görüşler açığa çıkabilir.

24 Kasım’da ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Yay burcundaki Yeniay ile birlikte ilişkilerinizi farklı bir boyuta geçirebilir ve önemli kararlar alabilirsiniz.

Aralık 2022

Yılın kapanışı burcunuzdaki Dolunay ile birlikte geliyor ve hayatınızın genel hatlarını ele almanızı sağlıyor. Kendiniz ile ilgili konularda önemli kararlar almak için adımlar atabilir,hayat planınızı şekillendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in Koç burcu geçişiyle birlikte 1 yıl boyunca topluluklar, sosyal gruplar ve yeni hayat planları şanslarına hazır olun! Son olarak yönetici gezegeniniz Merkür’ün paylaşılan gelirler, borçlar ve krediler alanınızda gerileyeceği bir Aralık sonu sizi bekliyor olacak. Yatırımlarınıza ve borç düzenlemelerinize dikkat etmekte fayda var.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!