http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Boğa 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Boğa 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Boğa Burcu, Yükselen Boğa Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Boğa 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Aralık 2021’den beri süregelen Venüs retrosu nihayet Ocak ayının sonunda bitiyor. Yabancılar ile ilgili konular, uzak ülkere seyahatler, eğitim, yayıncılık ve hukuksal konularda genel bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Böylelikle ilişkilerinizde akış sağlayabilirsiniz. Ticaret ile uğraşıyorsanız burada aksayan ilişkilerin tekrar rayına oturduğunu görebilirsiniz.

18 Ocak’ta ise Ağustos 2021’den bu yana burcunuzda Retro olan Uranüs gezegeni düz seyrine geçiyor. Uranüs uzun zamandır burcunuzda ve uzunca bir süre daha burada kalmaya devam edecek. Genel itibariyle ani kararlara yatkınlık gösterebilirsiniz. Bir süredir etkisi geriye dönük olduğundan daha stabil yaşarken artık rutinden çıkma vakti geldi. Değişimin gerektirdiği konuları göz ardı etmemelisiniz. Ağustos 2022 ile beraber Retro konuma tekrar döneceğinden olası ani gelişen kararlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.

Şubat 2022

1 Şubat 2022 Kova Yeniayı ve 16 Şubat 2022 Aslan Dolunayı hem aile yaşantınız, eviniz, hem de kariyer alanınızı etkiliyor. Burada çeşitli zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Özetle sorumluluk gerektiren işleri yüklenebilirsiniz. Ayrıca yeni bir statü için çabalarınızın karşılığını almak için ekstra efor sarfedebilirsiniz.

Mart 2022

Mart ayında ise yönetici gezegeniniz Plüto’yla ve Mars’la kavuşurken en derin arzularımız, tutku ve hırslarımıza dikkat etmekte fayda var. Konuları çözümsüz bir hale getirmektense objektif olarak izlemelisiniz. Çünkü hemen ardından Venüs Uranüs’ü kareleyerek ortamı elektriklendirecek! Farklılıkları kucaklamanın zamanı fakat isyanlara ve ani çıkışlara dikkat!

Nisan 2022

Nisan ayı sizin için oldukça hareketli bir ay. Hem burcunuza geçen iletişim gezegeni Merkür hem de burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sizi yoğun bir tempoya sokuyor. Kendinizi bolca ifade edebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir, ilginç fikirler ve sıradışı düşünceler geliştirebilirsiniz. Tutulma ile beraber gündeminiz benliğiniz ve istekleriniz olacaktır. Ancak hayatınızın birçok alanını aynı anda etkilediğini unutmamalısınız. Evli bir Boğa burcuysanız evliliğinizde bazı sorunların çözülmesi için uğraşlar verebilirsiniz.Taşınma,mülk satın alma işleri için de 10 Mayıs’a kadar vaktiniz olduğunu unutmayın.

Jüpiter ve Neptün’ün kavuşumunu da unutmayalım. Her ne kadar çok keyifli durumlar ve destekleyici enerjiler çalıştırsa da yine de objektifliği elden bırakmamak gerek. Mucizeler bazen onları kullanmayı bilmezsek sizi problematik süreçler yaşatabilir. Sosyal çevre ile olan ilişkileriniz, vakıf ve dernek faaliyetleriniz ile ilgili bazı karışık durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi verimli hissetmeyebilirsiniz. Bu süreçte kimler ile ne yaptığınıza,ne konuştuğunuza dikkat edin. Kişiler göründüğü gibi olmadığını hissedebilirsiniz. Yada siz faydalı olmaya çalışırken kendinizi farklı bir durumda bulabilirsiniz.

Mayıs 2022

Mayıs ayı içerisinde Akrep Burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Özellikle ikili ilişkiler, sözleşmeler ve ortaklık konularını tetikliyor. Bazı sırların açığa çıkabileceğini unutmamalı ve her türlü problemli ortamdan uzak durmaya çalışmalıyız. Bekar Boğa burçları evlilik hazırlıkları yapabilirsiniz! Alternatif olarak ortak bir iş için imza atabilirsiniz. Ancak 3 Haziran’a kadar Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın. Evli Boğalar sizin için ise evliliklerde bir sınav yaşayabilirsiniz. Bu ay aynı zamanda şans gezegeni Jüpiter 12. Ev alanınızı kısa süreliğine de olsa ziyaret ediyor. Bu süreci çeşitli ruhsal terapiler almak için değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 2-3 yıl sonraki hedefleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Ekim ayına kadar sürecek olan bu etkinin devamını Jüpiter Koç’a geçtiğinde 2023 itibariyle yaşayacaksınız. Bunu bir hazırlık süreci gibi düşünebilirsiniz.

Haziran 2022

Haziran ayında maddi alanınızdan gerilemeye başlayan ve bireysel alanınıza kadar gerilemiş olan Merkür Retrosu bitiyor. Maddi ve kişisel gündemlerinizde iletişim karışıklıkları sona eriyor.

Temmuz 2022

Temmuz ayında burcunuza geçen Mars ile birlikte fazlasıyla enerjik, hırslı ve bazen öfkeli olabilirsiniz.Kazalara açık olabileceğiniz bu dönemde dikkatli olmanız gerekiyor. Devamında Uranüs ve Ay düğümlerinin birleşmesi ile eski rahatsızlıklarınızın da tetiklenebileceğini görebilirsiniz. Kişiler ile olan tutum ve davranışlarınızda öfke kontrolünü elden bırakmamalısınız.

Temmuz ayına geldiğimizde Uranüs ve Ay Düğümleri burcunuzda kavuşum yapıyor. Fiziksel sağlığınıza bu ay ekstra özen göstermelisinşz. Geçmişte yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için bu dönemi bir fırsat olarak değerlendirilebilirsiniz. Ancak burada ani gelişecek konulara,olaylara karşı temkinli ve hazırlıklı olmanız gerekiyor. Sabit yapınızı bozabilecek olaylar yaşanabilir. Ortaya çıkacak yeni benliğiniz ile kendinizi hiç olmadığı kadar özgür hissedebilirsiniz. Mücadeleniz özgürlükten yana olacaktır. Yine bu dönem her türlü ikili ilişkilere çok ama çok dikkat. Sağlam olmayan yapılar hızla yıkılabilir.

Ağustos 2022

Ağustos ayında yönetici gezegeniniz Venüs önce Plüto’ya sonra da Satürn’e karşı gelirken ay içerisinde işlerin hiç yürümediğini ve bloklandığınızı hissedebilirsiniz. Diğerleri veya şartlar yüzünden zorlanabilirsiniz. Ama önemli olan engellerin size yeni yollar öğretmesine izin vermek! Aynı zamanda Uranüs de burcunuzdaki retrosuna başlarken değişim rüzgarlarını ve radikal kararları bir süreliğine durduruyor. Böylece yılbaşına kadar şartlarınızı sürprizlere maruz kalmadan düzenlemek için evren size mola verdiriyor!

Eylül 2022

Eylül ayında yönetici gezegeniniz Venüs’ün Neptün’le karşıtlığı esnasında bazı beklentilerinizi abartma riskine karşı dikkatli olmalısınız. Her şeyi gerçek olamayacak kadar güzel görebilirsiniz! Özellikle aşk ilişkilerinizde! Objektifliği elden bırakmamak gereken bir dönemden geçerken karşınıza çıkan kişi ve durumlara karşı olabildiğince tarafsız olun!

Ekim 2022

Ekim ayında Jüpiter’in yeniden Balık burcuna geçişi ile sosyal çevrenizde kaçırdığınız ve ertelediğiniz fırsatları tekrar yakalayabilirsiniz. Bu ay uzunca sürecek olan Mars para alanınızda Retro hareketine başlıyor. Böylece 13 Ocak 2023’e kadar sürecek olan bu etki ile maddi konularda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ayrıca kazançlarınızda bazı problemler yaşanabilir. Ayrıca değer duygusu ile alakalı konularda kendinizi zaman zaman agresif hissedebilirsiniz.

Ekim ayının devamında Merkür ve Venüs ikili ilişkiler alanınıza geçiş yapıyor. Bununla beraber aşkın peşinde koşabileceğiniz bir zaman dilimini işaret ediyor. Ayrıca bu dönem var olan ilişkilerinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Belki de yeni iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Mevcut kariyerinizi farklı bir yöne çevirmek için çeşitli görüşmeler yapabilirsiniz. Satürn Uranüs karesi ile 2021 yılında yaşadığınız kariyer ve statü alanınızdaki zorlanmaların bir benzeri yaşanabilir.

25 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Akrep burcundaki Güneş tutulması ile ikili ilişkilerinizde gözle görünür bir aydınlık yaşayabilirsiniz.Mevcut sırlar açığa çıkabilir,ortaklık veya evliliğiniz sınanabilir.

Kasım 2022

Devamında 8 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile birlikte bireysel kararlarınızı almak için harekete geçebilir ve sağlam adımlar atmak için kendinizi ekstra fazla ortaya koymaya çalışabilirsiniz.

Aralık 2022

Aralık’ta ise Mayıs-Ekim arası periyoda benzer bir dönem Jüpiter’in şanslarıyla geri dönüyor. 1 yıl boyunca sosyal çevre gündemlerinize hazırlanmaya ve evrenin sizi koruyarak parlatmasına hazır olun!

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!