http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Başak 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Başak 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Başak Burcu, Yükselen Başak Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Başak 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Ocak ayında yönetici gezegeniniz Merkür Kova’da retro yapıyor. Özellikle günlük rutinleriniz, çalışma hayatınız ve genel sağlık alanınızla ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kişisel projeleriniz, varsa cocuklarınız veya bekarsanız aşk konularını kapsayan evinize kadar gerileyecek olan Merkür ile karışan iletişim hatlarınızla meşgul olabilirsiniz.

29 Ocak itibariyle aşk, flört, hobi ve çocuklar alanınızı meşgul eden Venüs Retrosu son buluyor. Çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konularda ilişkilerinizi yeniden toparlayabilirsiniz. Yalnız Başak burçları yeni aşklara yelken açabilir.

Mart 2022

Mart ayı sizin için oldukça hareketli bir ay oluyor… 2 Mart’ta karşıt burcunuzda Yeniayı karşılıyorsunuz. Mevcut ilişkilerinizde önemli değişim adımları atmak isteyebilirsiniz. Ek olarak ortaklı konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca Merkür’ün de bu alana geçişi ile imzalı işler ve önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Devamında ise 18 Mart’ta Başak Dolunayı ile birlikte hedeflerinizi daha net göreceksiniz.

Nisan 2022

Yine Nisan ayı da ikili ilişkiler alanınızı gözden geçirmeniz gereken bir dönem. Jüpiter ve Neptün’ün bu alandaki kavuşumuyla; ikili ilişkiler, ortaklık ve evliliğiniz ile ilgili bazı belirsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar almak için bu dönem uygun olmasa da, bu kararlar için istemsizce ısrar edebilirsiniz. Bu süreçte bazen büyük karışıklıklar bazen de ilişkiler anlamında mucizevi açılımlar yaşayabilirsiniz. Mars’ın da bu alana geçişi ile agresyon artarken risk almanın sizin için hem çok kolay hem de zor olduğunu hissedebilirsiniz. Süreci akışa bırakarak geçirmeniz yararınıza olacaktır.

30 Nisan tarihinde Boğa burcundaki Güneş Tutulması ile yurtdışı, yabancılarla ilişkiler, eğitim ve hukuksal konular ile ilgili önemli gelişmelere adım atabilirsiniz. Bu alanda pek çok şeyi daha net görebilirsiniz. Ayrıca önemli ticari girişimlerde bulunmayı isteyebilirsiniz.

Mayıs 2022

Mayıs ayında yönetici gezegeniniz Merkür İkizler burcunda retrosuna başlarken kariyer, statü ve toplumsal sorumluluklar alanınızda iletişim hatları karışıyor. 3 Hazirana kadar iş hayatınız ile ilgili bazı düzenlemeler yapmanız, vaktinizi alan bir proje üzerine çalışmanız veya eksik kalan işleri tamamlamanız en iyisi olur.

10 Mayıs’ta borçlar, krediler, ortak gelirler alanınızda Jüpiter’in Koç geçişi ile birlikte hareketlilik geliyor. Uzun zamandır ödeme planlamalarınızda aksamalar varsa Jüpiter’in desteği ile bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak Jüpiter’in bulunduğu alanı büyütme riskini unutmamak gerekiyor. Mevcut borçlarınızda artış ihtimali gözlemleyebilirsiniz. Maddi konularda bütçenize uygun hareket etmelisiniz. Bu etki Ekim ayına kadar devam edecek olup, Aralık ayından sonra bir yıl boyunca bu alanda size hem fırsatlar hem de büyüme getirecektir. Yıl sonuna kadar ise ikili ilişkiler alanınızda kaçırdığınız fırsatlar ve şanslar için yeniden gözden geçirebileceğiniz bir dönem olacaktır.

16 Mayıs’ta Ay Tutulması ile yakın çevreniz, kuzenler, komşular, yayıncılık ve küçük eğitimler alanınızda hareket yaşayabilirsiniz. Yer değiştirme, taşınma konularını gündeminize dahil edebilirsiniz. Ayrıca yakın çevre veya kardeşleriniz ile alakalı bazı sırları açığa çıkabilirsiniz. Onlarla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz’da Uranüs’le Kuzey Ay düğümü kavuşurken yepyeni fikirler, düşünceler ve bunların temelini oluşturacak yenilikler yolunuzda! Bu kavuşumu size dost bir burç olan Boğa’da yaşıyorsunuz. Özellikle yurt dışı, yabancılar, hukuk, eğitim ve uzak seyahatler ile ilgili konularda sürpriz açılımlar yaşayabilirsiniz.

Ağustos 2022

Ağustos ayında burcunuza geçen Merkür ile her türlü özel konuyu aktifleştiriyorsunuz. Ayrıca bu alanda 27 Ağustos’ta meydana gelecek Yeniay ile birlikte kendinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ek olarak düşünceleriniz ve fikirleriniz ile daha fazla görünür olabilirsiniz. Özellikle hayatınızın tüm alanları ile ilgili önemli adımlar atmak için planlamalar yapabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Eylül 2022

Yine Eylül ayında yönetici gezegeniniz Merkür gelirler ve kazançlar alanınızda geri hareketine başlıyor. Sizin kişisel alanınıza kadar devam edecek bu retro sürecinde alacak verecek işleri karışabilir! 2 Ekim’e kadar ödemelerinize dikkat etmekte fayda var!

Ekim 2022

2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi ile Ekim ayında yeniden karşılaşıyorsunuz. Böylelikle rutin hayatınız, çalışma ortamınız, evcil hayvanlarınız, sağlığınız, yurtdışı ve hukuksal konuları gündeme alıyorsunuz! Bu sebeple bu temalarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Taşınma ve yer değiştirme gündemleri açığa çıkabilir. Sağlığınız ile alakalı ihmal ettiğiniz konuların üzerine gitmek durumunda kalabilirsiniz.

25 Ekim’de yakın çevre alanında Akrep burcunda bir Güneş Tutulması yaşıyorsunuz. Özetle önemli adımlar atmak için çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem yine mevcut evinizi değiştirmek, taşınmak, kardeşler ve eğitim konularına eğiliyorsunuz. En nihayetinde mutlak sonuçları için bu konularda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ekim ayında kariyer alanınızı zorlayacak olan Mars İkizler burcunda Retro konuma geçiyor. Yani bir nevi bu alanda sizi çeşitli sınavlara sokuyor. 2023 Ocak ayına kadar sürecek olan bu etki ile beklediğiniz zam ve terfi gibi konularda aksayan durumlar ortaya çıkabilir. Üstleriniz ile çatışma yaşayabilirsiniz. Bu süreçte sakin kalmaya özen göstermeli ve iletişim konularına özellikle dikkat etmelisiniz.

Kasım 2022

8 Kasım’da ise yurtdışı bağlantılı ticaret, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konularla alakalı olarak attığınız adımların sonuçları önünüze gelebilir. Özellikle önemli seyahat planlamaları yapabilirsiniz. Bu Boğa Burcundaki Ay tutulması ile birlikte gelecek hedeflerinizi düzene koyabilir, yapmak istedikleriniz ile alakalı araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca mevcut gündemleriniz için yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

Aralık 2022

Aralık ayında ise Jüpiter Koç geçişiyle beraber 1 yıl boyunca paylaşılan paralar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri konularında şanslara hazır olun!  Yönetici gezegeniniz ev, hane, aile ve özel hayat alanınızda gerilerken, gözden geçirilmesi gereken planlar sizi meşgul edecek!

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!