http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Balık 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Balık 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

Yıllık burç analiziniz için sayfayı aşağı kaydırın!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Balık Burcu, Yükselen Balık Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Balık 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

Venüs’ün 2021 Aralık ayından bu yana sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz alanında retrodaydı. Artık retrosunu Ocak ayı itibariyle sonlandırıyor. Bu alandaki ilişkilerinizde düzen görmeye başlıyorsunuz. Ek olarak bu ilişkilerde yeni girişim fırsatları bulabilirsiniz.

Mart 2022

Mart ayında burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte önemli adımlar atmak için özel bir zaman olacak. Yani yeni başlangıçlar yapma eğiliminiz oluşabilir. Ayrıca yoğun bir ay olan Mart ayında Merkür de burcunuza geçiyor. Özellikle zihinsel olarak kendinizi fikirleriniz ile ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca önemli kararlar alabilirsiniz.

18 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte partnerinizi odağıza alıyorsunuz. Böylelikle partner veya ortağınız ile birlikte alacağınız kararlarda daha baskın rol oynamak için çaba sarf edebilirsiniz. Fakat ilişkilerinizi çok fazla irdelemek mevcut duruma zarar verebilirsiniz. Özetle detaycılığı abartmamaya özen göstermelisiniz.

Nisan 2022

Nisan ayı bolca sizin konuşulacağınız bir ayda olacaksınız! Bununla beraber Jüpiter ve Neptün’ün burcunuzdaki kavuşumu ile zaman zaman yönünüzü kaybettirmiş hissedebilirsiniz. Alacağınız kararlar da belirsizlikler neticesinde yanılmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen zamanda kararlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bu büyük bir karışıklık veya mucize dönemi de yaşayabilirsiniz. Her halükarda yoğun bir süreç yaşayacaksınız. Güzel şeylerle tanışırken aynı zamanda dağılma, odağı kaybetme veya konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Mars ve Venüs’ün burcunuza geçişi sizi bir yandan risk almaya iterken diğer yandan çevrenizde sizinle ilişkilerini güçlendirmek isteyen kişileri beraberinde getirebilir.

30 Nisan’da Boğa burcundaki Güneş Tutulması ile birlikte yakın çevreniz, seyahat ve eğitim alanınızda ciddi gündemleriniz olabilir. Kardeş veya kuzenleriniz ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Ek olarak zorunlu seyahatler ve eğitimler de yine bu çerçevede sizi zorlayabilir.

Mayıs 2022

Mayıs ayı içerisinde Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile maddi kaynak konularınıza odaklanıyorsunuz. Maddi alanlarınızda yeni ve risk alabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak ve ek gelir kaynakları elde etmek için girişimlerinizde sonuç alabilirsiniz. Ekim ayına kadar devam edecek olan bu etki ile birlikte harcamalarınızda da beklenmedik artışlar yaşayabilirsiniz. Fakat yine de dikkat etmeniz gereken bir süreç yaşayacaksınız. Aralık ayı itibariyle bu etkiyi tüm 2023 yılı boyunca yaşayacağınızı düşünerek adımlarınızı buna göre atmanız gerekmektedir.

16 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşayacaksınız. Böylece bakış açınızı değiştirmek adına beraberinde seyahat, eğitim ve hukuksal konularda bazı testlere girebilirsiniz. Bu süreçte eğitiminizi yükseltmek, yurtdışına çıkmak veya uzak yerlere seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Yine yayıncılık ile alakalı reklam, pazarlama ve ticaret gibi konulara çekilebilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayında Uranüs ve Ay düğümlerinin Boğa burcundaki kavuşumu kardeşler ve yakın çevre alanınızı etkisi altına alıyor. Bu alanda ani değişimler ile birlikte bazı güven problemleri yaşayabilirsiniz.

Ağustos 2022

Aylardan Ağustos’a geldiğimizde karşıt burcunuzdaki Yeniay ile birlikte ilişkilerinizde yeni bir yola girmek isteyebilirsiniz.

Eylül 2022

10 Eylül’de ise Balık burcundaki Dolunay bireysel kararlarınızın daha da görünür olduğu bir süreç oluyor! Kendinizi ortaya koyduğunuz bir dönem yaşıyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı kararlarınızda Venüs’ün karşıt burcunuza geçişi önem kazanıyor. Böylelikle aileniz veya partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerinizde detaylara önem verirken,sık dokuma yapabilirsiniz.

Ekim 2022

Satürn ve Uranüs geçtiğimiz yıl 3 kez kare açı yaptı. Böylelikle yakın çevreniz, kardeşleriniz ve buralardan gelen ani değişimleri hayatınıza sınav olarak getirdi. Bu yılın Ekim ayında da aynı etki ile sizi sınava tabi tutuyor. Bu alanlarda yaşadığınız zorlanmanın bir benzerini yaşayacağınız bu süreçte değişime direnmemeli, üzerinize düşen sorumluluklardan kaçmamalısınız.

Jüpiter Retro hareketi ile birlikte Ekim ayında burcunuza yeniden geçiyor! Aslında bireysel fırsatlar için yeniden bir şansınız olacak! Fiziksel olarak da hayatınıza çeki düzen vermek, yeni bir vizyon ile birlikte yolunuza devam edebilirsiniz.

25 Ekim’de hukuksal konularınızı, eğitim, seyahat ve ticaret alanınızı Akrep burcundaki Güneş Tutulması etkisi altına alıyor. Bu yöndeki hedefleriniz daha da görünür oluyor. Belki yurtdışı ile alakalı konularla ilgilenebilirsiniz. Medya ve yayıncılık işleriniz varsa bu tutulma ile birlikte bu alana daha da fazla zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Mars’ın İkizler burcundaki retrosu ev, yuva konularını gündeme getirerek Ocak 2023’e kadar burada çeşitli riskleri beraberinde getiriyor. Eviniz, ev sahibiniz ile alakalı problemler, otorite figürler ile zıtlaşma yaşayabilirsiniz. Süreci sakin kalarak ve ihtiyatlı riskler alarak geçirmelisiniz.

Kasım 2022

8 Kasım’da ise yakın çevre, kardeşler alanınız yeniden harekete geçecek. Böylece Boğa burcundaki Ay Tutulması ile ilişkilerinizdeki güven duygusunu sorgulayabilirsiniz. Ek olarak problemli ilişkilerinizi ayıklamak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte önemli sözleşme ve anlaşmalar için çeşitli araştırma yöntemleri geliştirebilirsiniz. Alternatif olarak yakın çevrenizden fikir alabilirsiniz.

Aralık 2022

Aralık ayında ise Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile Mayıs-Ekim aralığında yaşadığınız fragmanların bir yıllık açılımını yaşayacaksınız. Maddi kaynaklarınızda yeni ve risk alabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak ve ek gelir kaynakları elde etmek için girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınızda da beklenmedik artışlar yaşayabilirsiniz. Aslında dikkat etmeniz gereken bir süreç yaşayacaksınız. Bu etkiyi tüm 2023 yılı boyunca yaşayacağınızı düşünerek adımlarınızı buna göre atmanız faydalı olacaktır.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!