http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Aslan 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Aslan 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Aslan Burcu, Yükselen Aslan Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Aslan 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

2021 Kasım ayından bu yana sağlık ve günlük rutin alanlarınızı etki altına alan Venüs retrosu Ocak sonu itibariyle bitiyor ve bu alanlarını kısmen rahatlatıyor. Mevcutta bulunan problemlerin yerini daha çözüm odaklı ilişkiler alacaktır. Evcil hayvanlarınız ile ilgili aksak durumlar varsa bunlar içinde daha verimli bir dönem geçirebilirsiniz.

Ocak ayında karşıt burcunuzda oluşacak Merkür retrosu ikili ilişkilerinizde biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle ortaklık ve imza gerektiren konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu işlemleriniz için 4 Şubat ve sonrası tarihleri değerlendirmelisiniz.

Şubat 2022

Aynı alanda 1 Şubat’ta oluşacak Kova Yeniayı ile evlilik ve ortaklık işlerinizde bazı hızlı girişimler gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz. 16 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile birlikte bu konuların sonuçlarını bireysel olarak alabilirsiniz.

Mart 2022

Mart ayına geldiğimizde karşıt burcunuza Venüs ve Mars yerleşiyor ve ikili ilişkilerde söz hakkını ortağınız,eşiniz alıyor. Burada oluşan bu etki ile bekar bir Aslan burcuysanız partneriniz ile ilişkinizi bir üst noktaya taşımak için ilişkilerinizi kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizde özgürlük teması ağır basacaktır.

Nisan 2022

Nisan ayında Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum açısını riskli bir alanınızda yaşıyorsunuz. Özetle ortağınız veya eşinizin parası, vergi, krediler ve borçlar ile ilgili belirsizlikler gözlemleyebilirsiniz. Özellikle bu dönem ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Ayrıca sağlık açısından da zehirlenme ve alkol problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.

30 Nisan’da hayat planlarınızı kökten etkileyecek Boğa burcunda bir Güneş Tutulması yaşıyorsunuz. Özellikle kariyer alanında planladığınızın dışında değişiklikler ile karşılaşabilirsiniz. Ortağınız,eşiniz ile planlarınız doğrultusunda hareket etmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Mayıs 2022

Mayıs ayında Jüpiter’in Koç geçişi ile özellikle yurtdışı, yabancılar ile ilişkiler, ticaret ve yayıncılık alanında fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca devam eden hukuksal konularda şanslı olabilirsiniz. Ekim ayına kadar sürecek olan bu etkiye  2022’nin bu konular için fragmanı diyebiliriz. Eğitim ile ilgili almak istediğiniz programlara ve yabancı dil eğitimlerine yönelik adımlar atabilirsiniz. Ekim ayı itibariyle yıl sonuna kadar borçlar ve krediler alanınızı toparlamaya yönelik Jüpiter Balık dönemini kullanabilirsiniz.

16 Mayıs tarihinde Akrep burcundaki Ay Tutulması ile ailevi konuları odağınıza alıyorsunuz. Özellikle taşınma ve mülk alma için girişimlere yönlenebilirsiniz. Aile bireylerinizin sağlık konuları ile alakadar olabilirsiniz.

Haziran 2022

4 Haziran’da Kova burcunda gerçekleşecek olan bir Satürn Retrosuyla karşılaşıyorsunuz. Bununla beraber partner ve ilişkiler alanınızda sizi zorlamaya devam eden konular etkisini azaltacaktır. Bu süreçte sizler de özel hayatınızda kendinize ayırdığınız vakti arttırabilir ve özel gündemlerinize ağırlık verebilirsiniz.

Temmuz 2022

Temmuz ayının sonunda burcunuzda bir Yeniay yaşıyorsunuz. Bununla birlikte kendiniz için bireysel adımlar atarak, harekete geçme eğiliminde olabilirsiniz. Yine ay sonunda Uranüs ve Ay düğümü kavuşumuyla kariyer ve statü alanlarınızda beklenmedik değişimleri karşılayabilirsiniz. Detayında üstleriniz ile yaşanılan gerginlikler gözlemleyebilirsiniz. Yani çoğu konuda sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız.

Ağustos 2022

12 Ağustos’ta Kova burcunda ortak ilişkiler alanında bir Dolunay meydana geliyor ve iş kurmak, evlilik ve ortaklık gibi konularda netleşme sağlıyor. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Belki de girişimlerinizde fikir alışverişi gerektiren konularla mücadele edebilirsiniz.

Ağustos ayında Venüs’ün burcunuzdaki seyri ile etrafınızda daha görünür bir konuma geliyorsunuz. Fiziksel olarak dikkat çekici olacağınız bir dönem. Giyim,kuşam,saç gibi değişiklikler yapmak için uygun bir dönemdir. Bekar bir Aslan burcuysanız çevrenizden güzel teklifler alabilirsiniz.

Ayrıca yine Ağustos ayında Mars’ın İkizler’e geçişiyle birlikte sosyal gruplar, topluluklar ve yeni hayat planları konularında uzun soluklu ve gözden geçirilmesi gereken bir süreç başlıyor. Bu alanda yoğunlaşmanız ve Ekim’de başlayacak Mars retrosuna hazırlık yapmanız gerekecek.

Eylül 2022

Eylül ayında iletişim, kısa yolculuklar, ticaret, kardeşler, satış ve pazarlama alanınızda gerçekleşecek Merkür retrosuyla birlikte iletişim hatları kısa süreliğine karışabilir. Maddi alanınıza kadar gerileyecek olan Merkür size kaynaklarınızı nasıl kullandığınızla ilgili planlarınızı gözden geçirtebilir. Bu dönemde üzerinde çalıştığınız ve tamamlanmayı bekleyen projelerinize hazırlanmakta fayda var. Ayrıca gözden geçirilmesi gereken yazı işleri de söz konusu olabilir. Bu konularla ile ilgili kararlarınızı 2 Ekim yani retro sonrasında vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Ekim 2022

Ekim ayında 2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi yeniden tetikleniyor ve özellikle ortaklık, evlilik ve partner ile olan ikili ilişkilerinizde çeşitli zorlanmaları beraberinde getiriyor. Değişmesi gereken durumlarda diretmemeli ve sağduyulu olmalısınız.

25 Ekim’de Akrep burcunda meydana gelen Güneş Tutulması ile ailevi konular mercek altına alınıyor. Mevcut sırlar açığa çıkabilir. Ek olarak ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Taşınma ve yer değiştirme gündeminiz varsa aile bireyleri ile bir araya gelerek konu üzerinde görüşmeler yapabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcuna geri dönmesiyle birlikte paylaşılan gelirler, borçlar, krediler ve partnerinizin gelirleri ile ilgili geride bıraktığınız fırsatlar aktifleşiyor!

Ayrıca bu ay 2023 yılının Ocak ayına kadar sürecek bir Mars retrosu ile karşı karşıyayız. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve kariyerinizden getirdiğiniz konularda bir takım aksaklıklar yaşanabilir. Burada risk almak cazip gelse de sağlamcı olmanızda fayda var. Çeşitli iletişim kazaları ve gerginlikler yaşanabilir.Bu süre içerisinde öfke ve stres yönetiminde zorlanabilirsiniz.

Kasım 2022

8 Kasım’da Boğa burcunda oluşacak Ay Tutulması ile yıl boyunca kariyeriniz ile alakalı yaşadığınız ikilemlerin sonuçlarına yavaş yavaş ulaşabilirsiniz. Önemli karar dönemi olabilir sizin için. Bu kararlar ile ilgili çevrenizden destek alabilirsiniz. Ayrıca aileniz veya partneriniz ile birlikte geleceğe yönelik planlamalar yapabilirsiniz.

Aralık 2022

Aralık’ta ise Jüpiter’in Koç’a geçmesiyle beraber Mayıs-Ekim arası periyoda benzer bir dönem Jüpiter’in şanslarıyla geri dönüyor.Özellikle uzak seyahatler, yurtdışı, yabancılar ile ilişkiler, ticaret ve yayıncılık alanında bir yıllık şans, fırsatlar ve genişleme imkanlarına hazır olun!

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!