http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png

Yükselen Akrep 2022

Yıllık Burç Yorumu

Yükselen Akrep 2022 yılında burcunuzu neler bekliyor?

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_purple.png
Akrep Burcu, Yükselen Akrep Burcu
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_purple.png

Yükselen Akrep 2022 yılı size neler getiriyor?

Ocak 2022

2021 Aralık ayından beri Venüs Retrosu yakın çevre, kardeşler, yazı işleri, ticaret alanınızda devam ediyordu. Ama artık Venüs retrosunu 29 Ocak itibariyle bitiriyor. Bu alanda yaşadığınız problemleri yavaş yavaş çözüyorsunuz. Örneğin taşınma, ticari ilişkiler ve sözleşme gerektiren konularda işleri yoluna koymak için harekete geçebilirsiniz.

Mart 2022

Mart ayında yönetici gezegeniniz Mars büyük güç Plüto’yla iletişim alanınızda kavuşuyor. Böylelikle 3 Mart’ta kendinizi ifade etme ve iletişimde öne çıkma tutkularınızın her zamankinden yoğun olduğunu hissedeceksiniz! Özellikle takıntılara ve hırsla gelen ani harekete geçme hissine kapılmadan objektif olmalısınız! Baskı hissedebilirsiniz. Ek olarak ay sonuna doğru 22 Mart’ta ev, aile ve özel hayat alanınıza odaklanıyorsunuz. Çünkü yönetici gezegeniniz Mars, partnerlik alanınızdaki Uranüs’e kare yapacak. Böylelikle siz de bu konularda sürpriz durumlar yaşayabilirsiniz.

Nisan 2022

Nisan ayına yine yönetici gezegeniniz Mars’ın sert öğretmen Satürn’le bir kavuşumu oluyor. Bu sebeple siz de ev, hane, özel hayat ve aile alanınıza odaklanıyorsunuz. Mart ayındaki sert görünümlerle beraber sorumluluklar konusunda tıkanmış hissedebilirsiniz. Unutmayın ki emek ve azimle her şey kendinden daha başka ve sağlam yapılara dönüşebilir!

Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum açısı aşk, flört ve çocuklar alanınızda bazı belirsizlikleri ortaya çıkartabilir. Belki de yaşayacağınız yön kaybı ile önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız. Ayrıca çocuklarınız ile alakalı konularda oluşan belirsizlikler kronik bir sorun haline gelebilir. Ek olarak çevrenizden destek alabilir ve kendinizi farklı alanlara yönlendirerek durumun netleşmesini bekleyebilirsiniz.

Yine Nisan ayında karşıt burcunuzda bir Güneş Tutulması yaşıyorsunuz. Bununla birlikte ikili ilişkileriniz, evliliğiniz veya partneriniz ile alakalı konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönem ilişkilerinizde açığa çıkan konular olabilir. Ayrıca önemli bir anlaşma ve sözleşme imkanı ortaya çıkabilir.

Mayıs 2022

Mayıs ayında Jüpiter’in Koç geçişiyle günlük hayatı genişletiyorsunuz! Günlük rutin alanınız, çalışma ortamınız ve sağlığınız ile ilgili konularda bazı şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriniz. İş yerinizde devam eden problemler varsa veya sağlığınız ile alakalı belirsiz durumları netleştirebilirsiniz. Belki de bu alanda şifalanmalar yaşyanabilirsiniz. Ayrıca günlük rutin hayatınızı hızlandırma atmosferine giriyorsunuz. Örneğin hayatınızı monotonluktan çıkarmak için farklı çevrelere girme veya yeni arkadaşlıklar kurma temalarını yaşayabilirsiniz. Bu etkiyi Ekim ayına kadar hissediyorsunuz. Akabinde Aralık ayından itibaren bir yıl boyunca bu alanda çeşitli büyüme ve gelişme fırsatlarınız olacak.

16 Mayıs tarihinde burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile birlikte bireysel ihtiyaçlarınız için dürtüsel anlamda harekete geçme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Evinizi, işinizi değiştirmek ve büyütmek adına alacağınız kararlar herkes tarafından görünür olacaktır. Varsa ortağınız veya eşiniz ile olan ilişkilerinizdeki sorunları tavrınızı ortaya koyarak kalıcı bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu alana Venüs’ün geçişi de eklendiğinde yeni ilişkiler kurmak ve var olan ilişkilerinizi geliştirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yine Mayıs ayında yönetici gezegeniniz Mars aşk, flört, kişisel projeler ve çocuklar evinizde büyük vizyonların ve illüzyonların gezegeni Neptün’le kavuşurken yönünüzü kaybedebilirsiniz. Bir aşk veya proje hakkında nereye gideceğiniz konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte objektifliği kaybetmemek ve biraz ipleri gevşetmek sizi rahatlatacaktır.

Temmuz 2022

Temmuz ayında Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkileriniz hızlanarak, agresyonu da beraberinde getiriyor. İlişkileriniz ile alakalı ihtiyatlı riskler alabileceğiniz bir süreç. Ek olarak bu alanda ani çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda mevcut ilişkilerinizde öfke patlamaları ve tartışmalar gözlemleyebilirsiniz. Yine Temmuz ayı Uranüs ve Ay düğümlerinin kavuşumu ile evlilik ve ortaklık alanınızı kökten değiştirmeye geliyor. Yalnızca bu alan için değil,kariyer ve yuva alanlarınızı da etki altına alacağından değişimlere karşı direnç göstermemek en iyisi. Bu alanlarda yaşanacak olan konularla farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Var olan ilişkilerinizin yerini geçmişte bıraktığınızı sandığınız ilişkiler alabilir.

Ağustos 2022

Ağustos başında Yönetici gezegeniniz Mars önce sürprizler gezegeni Uranüs ile kavuşuyor ve sert öğretmen Satürn’le kare yapıyor. Aile, ev ve özel hayat konularındaki bağlayıcı koşullar sebebiyle partnerlik alanınızda reforma gitmek isteyebilirsiniz. Değişime olan çılgın ihtiyacınızın tüm zorlamalara rağmen arttığını gözlemlemek mümkün! Radikal değişimler yaparken objektif kalmaya gayret edin!

Ağustos ayından itibaren geri hareketine başlayacak Uranüs ile yaşanılan değişimleri gözden geçirmeniz için bir geçiş süreci yaşayabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var. Retro 23 Ocak 2023’e kadar sürüyor.

Ekim 2022

Ekim ayına geldiğimizde sizler için yoğun ve yorucu bir ay oluyor. 2021 yılında 3 kez yaşadığımız Satürn Uranüs karesi bu ay yeniden tetiklenerek aile, partner, ortaklık ve ikili ilişkiler alanınızı yeniden sınava tabi tutuyor. Bu alanda yaşanılan zorlanmalar ile mevcut ilişkilerinizde veya aile içerisinde sorumluluk alabilirsiniz. Ayrıca ilişkilerde ani değişimler ve bitişler yaşayabilirsiniz.

Akrep burcuna geçiş yapan Venüs ile birlikte evliliğiniz,ortaklığınız ile alakalı gizlenen ilişkiler,sırlar ile meşgul olabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye şüphe ile yaklaşma eğilimi gösterebilirsiniz. İlişkilerinize fazlaca kafa yorabilirsiniz. Bu alana eşlik eden Merkür ile birlikte sezgisel gücünüzün arttığını hissedeceksiniz. Belki de gizli anlaşma ve sözleşmeleri gündeminize dahil edebilirsiniz.

Yine Ekim ayında burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması yıl boyunca mücadele ettiğiniz,hayatınıza yön vermeye çalıştığınız tüm alanlarda önemli kararların eşiğinde olabilirsiniz. Kariyeriniz,aileniz ile alakalı verilmesi gerekilen kararları bireysel sorumluluklarınızı göz önünde bulundurarak vermek zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcuna dönüşüyle beraber ev, aile, özel hayatınızda tekrar şans ve fırsatlar karşılaşabilirsiniz.

Bu ay Mars’ın İkizler burcundaki retrosu dikkat edilmesi gereken bir diğer konu. Borçlar, krediler, vergi ve sigorta konularında aksamalar yaşayabilirsiniz. Ödemeleriniz, ortak veya eşinizin parasında olası gecikmeleri göz önünde bulundurup önlem alabilirsiniz. Ocak 2023 tarihine kadar sürecek olan bu etki ile sağlık konusundaki harcamalarınızın da artabileceğini unutmayın!

Kasım 2022

8 Kasım tarihinde yılın son tutulması olan Boğa Burcundaki Ay Tutulması yaşanıyor. Verdiğiniz kararların olumlu veya olumsuz sonuçlarını alabileceğiniz bir süreçle karşılaşıyorsunuz. Belki içsel olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Ya da ilişkilerinizde yaşanan yozlaşmaları kafanızda büyütebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışarak süreci geçirmelisiniz. Ayrıca karşı taraftan gelecek olan marjinal görüş ve önerilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Aralık 2022

Yıl sonu Aralık ayında ise Jüpiter’in Koç geçişiyle beraber Mayıs- Ekim dönemi arasında yaşadığınız durumlar tekrar beliriyor. İş yerinizde devam eden problemleri veya sağlığınız ile alakalı belirsiz durumları netleştirebilirsiniz. Özetle bu alanda şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca günlük rutin hayatınızı hızlandırma ve monotonluktan çıkarma için farklı çevrelere girip yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

Sevgiler!

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!