İlişki Uyum Analizi

İlişki uyum analizinde uyumuna bakılacak kişilerin gerek kendi haritası gerekse de iki haritanın kombinasyon detayları incelenir.  Astroloji’nin rehberliğinden yararlanarak bireysel farkındalığınızı arttırabilirsiniz!

İlişki Uyum Analizi

1200-TL (Detay Analiz)

ONLİNE BİREBİR GÖRÜŞMELER
  • Detay Analiz

İlişki Uyum Analizi; partnerinizin ve sizin doğum günü, saati ve yeri bilginize dayalı olarak “nasıl bir ilişki dinamiğiniz” olduğunun size özel olarak yorumlanmasıdır.

Sizin ve partnerinizin haritalarının ayrı ayrı ve kombine harita teknikleriyle iki enerjinin dinamiğinin birleşimi analiz edilir. Kişilerin birbirine tutumu, iletişimi, duygu paylaşımı veya maddi temalara olan yaklaşımı ele alınır. İlişkiniz ile ilgili ağırlık vermek istediğiniz konularda mevcut durum ve isteğinize bağlı (aşağıdaki notları okuyunuz) geleceğe yönelik olası etkiler üzerine bilgiler ve önemli tarihler verilir.

Not: Bu danışmanlık mevcut dinamiği ve kısmen gelecek periyodlarını gösterir. Danışan mevcut dinamiği ya da gelecek öngörümünü tercih etmelidir. (Yani ikili natal analiz ya da ikili öngörümden birini tercih etmelidir. İkisi birlikte olduğunda 2 hizmet bedeli birlikte 800 TL yansıtılır.)

Not 2: Talks Atölye; 3.kişi ve şahısların bilgisi dahilinde olmayan danışmanlık taleplerini etik ilkeler çerçevesinde reddetme hakkını saklı tutar.

SÜRE : 90 Dakikadır.
SEANS KAYDI
MİNİ SUNUM
AY DÜĞÜMLERİ REHBERİNİZ PAYLAŞILIR

Astroloji Analizi ve ek notlar;

Popüler kültürde internette yer alan pek çok burç yorumu yazı ve ayrıca videolarını mutlaka pek çok astrolojisever incelemiştir. Bu %10 – %30’luk (en iyi ihtimalle) olasılık payı olan yani halkın geneli için yapılan bir yorum uygulamasıdır. Zira bu yorumlar haritanızın 1’den fazla değişkeni olmasına rağmen yalnızca 0 derece yükselen burcu değişkeni baz alınarak yapılır.

Halkın geneli 12 yükselen burç grubunda  incelenerek anlatılır. Bugün bu astrolojinin yaygınlaşması ve ayrıca bilinmesi adına pozitif bir adım olarak düşünülür. Fakat öngörünün düşük oranı sebebiyle çoğu Astroloji Ekolü tarafından benimsenmemiştir. 

Bunun sebebi doğum haritası içinde yükselen burç dışında pek çok harita elemanı olması ve ayrıca doğum yılı, ayı, günü, saati ve yerinizin farklı olduğunu gerçeğidir. Peki siz doğum haritası analizi çerçevesinde aslında haritanızın bir burç kokteyli olduğunu ve değişken oranlarda her burcu hayatınızın bir alanında deneyimlediğinizi biliyor muydunuz?

Kısacası doğum haritası kişiye özel etkiler taşır.

Başlıca Doğum Haritası elemanları; (Bunların dışında yöneticilikler, açılar veya yansımalar gibi incelenmesi gereken pek çok ek bilgi de vardır.) 

Güneş burcunuz ; Kişilik yaklaşımınız, 

Ay burcunuz ; Duygu yaklaşımı,

Yükselen burcunuz ; Kişisel pek çok etki (Astrologların çoğu hala etki kapsamını tartışır)

Merkür burcunuz ; Düşünce yaklaşımı,

Venüs burcunuz ; Sevgi, İstek ve arzu yaklaşımı,

Mars burcunuz ;  Aksiyon ve mücadele yaklaşımı,

Jüpiter burcunuz ; Sosyo-Kültürel hayata katılım,

Satürn burcunuz ;  Sosyo-Disipliner hayata katılım,

Uranüs burcunuz ; Jenerasyonel*

Neptün burcunuz ; Jenerasyonel*

Plüto burcunuz ;  Jenerasyonel*

DİĞER ASTROLOJİ DANIŞMANLIKLARIMIZ
doğum haritası analizi

Astrolojik Öngörü Analizi

1000-TL (Detay Analiz)

doğum haritası analizi

Doğum Haritası Analizi

800-TL (Detay Analiz)

astrolojik öngörü analizi  Tek Soru Danışmanlığı

Çocuk Haritası Analizi

600-TL (0-12 yaş)

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!