Doğum Haritası Analizi

Doğum Haritası Analizi detaylarına ve ek olarak ne tür dinamiklere göre nasıl inceleme yapıldığına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Astroloji’nin rehberliğinden yararlanarak bireysel farkındalığınızı arttırabilirsiniz!

Doğum Haritası Analizi

800-TL (Detay Analiz)

ONLİNE BİREBİR GÖRÜŞMELER
  • Detay Analiz

Doğum haritası analizi; doğum günü, saati ve ayrıca doğum yeri bilginize dayalı olarak “andaki gökyüzü yerleşimlerinin izdüşümü” (Natal haritanız) çıkarılarak size özel olarak yorumlanan bir kılavuzdur.

Haritanın vaadettiği karakteristik özellikler, yetenekler ve ek olarak yatkınlıklar üzerine eğilen bir danışmanlık türüdür. Hayata bakışınız, iletişim tutumunuz, bilişsel – mesleki becerileriniz ve ayrıca duygu dünyanız gibi noktalara değiniriz.  Kişisel farkındalık için tavsiye edilen ilk danışmanlıklardandır. Özetlemek gerekirse bu astrolojiyle ve tabi kendinizle ilk tanışma adımınız olur.

Not: Bu danışmanlık bir karakter analizi ve ayrıca mevcut potansiyel değerlendirmesi temasındadır. Başka bir deyişle öngörüm vermeyiz.

SÜRE : 90 Dakikadır.
SEANS KAYDI
MİNİ SUNUM
AY DÜĞÜMLERİ REHBERİNİZ PAYLAŞILIR

Doğum Haritası Analizi ve ek notlar;

Popüler kültürde internette yer alan pek çok burç yorumu yazı ve ayrıca videolarını mutlaka pek çok astrolojisever incelemiştir. Bu %10 – %30’luk (en iyi ihtimalle) olasılık payı olan yani halkın geneli için yapılan bir yorum uygulamasıdır. Zira bu yorumlar haritanızın 1’den fazla değişkeni olmasına rağmen yalnızca 0 derece yükselen burcu değişkeni baz alınarak yapılır.

Halkın geneli 12 yükselen burç grubunda  incelenerek anlatılır. Bugün bu astrolojinin yaygınlaşması ve ayrıca bilinmesi adına pozitif bir adım olarak düşünülür. Fakat öngörünün düşük oranı sebebiyle çoğu Astroloji Ekolü tarafından benimsenmemiştir. 

Bunun sebebi doğum haritası içinde yükselen burç dışında pek çok harita elemanı olması ve ayrıca doğum yılı, ayı, günü, saati ve yerinizin farklı olduğunu gerçeğidir. Peki siz doğum haritası analizi çerçevesinde aslında haritanızın bir burç kokteyli olduğunu ve değişken oranlarda her burcu hayatınızın bir alanında deneyimlediğinizi biliyor muydunuz?

Kısacası doğum haritası kişiye özel etkiler taşır.

Başlıca Doğum Haritası elemanları; (Bunların dışında yöneticilikler, açılar veya yansımalar gibi incelenmesi gereken pek çok ek bilgi de vardır.) 

Güneş burcunuz ; Kişilik yaklaşımınız, 

Ay burcunuz ; Duygu yaklaşımı,

Yükselen burcunuz ; Kişisel pek çok etki (Astrologların çoğu hala etki kapsamını tartışır)

Merkür burcunuz ; Düşünce yaklaşımı,

Venüs burcunuz ; Sevgi, İstek ve arzu yaklaşımı,

Mars burcunuz ;  Aksiyon ve mücadele yaklaşımı,

Jüpiter burcunuz ; Sosyo-Kültürel hayata katılım,

Satürn burcunuz ;  Sosyo-Disipliner hayata katılım,

Uranüs burcunuz ; Jenerasyonel*

Neptün burcunuz ; Jenerasyonel*

Plüto burcunuz ;  Jenerasyonel*

DİĞER ASTROLOJİ DANIŞMANLIKLARIMIZ
doğum haritası analizi

Astrolojik Öngörü Analizi

1000-TL (Detay Analiz)

doğum haritası analizi

İlişki Uyum Analizi (Sinastri)

1200-TL (Detay Analiz)

astrolojik öngörü analizi  Tek Soru Danışmanlığı

Çocuk Haritası Analizi

600-TL (0-12 yaş)

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!