Danışmanlıklarımız Hakkında

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_top_divider.png

Doğum Haritası AnaliziGerçek Potansiyelinizi Keşfedin!

Danışmanlıklarımız arasındaki bu analizde; kişiliğinizin detaylı analizini, yeteneklerinizi, güçlendirmeniz gereken özelliklerinizi, bilinçli veya bilinçsiz olarak yaşadığınız temaların açıklamaları hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Kişi burada kendi yönelimleri, karakteri ve yapısı ile ilgili enerjiler hakkında bilgi alır, kendisiyle ilgili farkındalıkları artar

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/11/danismanliklarimiz-01.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/11/danismanliklarimiz-03.png

1 Yıllık Analiz Özet veya Detaylı1 Yıllık
Gelecek Öngörüsü

Danışmanlıklarımız arasındaki bu analiz; kişiye 1 yılı kapsayan öngörüler veriyor ve o yıl içerisinde kişinin karşılaşabileceği konu, durum ve olaylar hakkında detaylı inceleme yapıyoruz. Bu teknikte solar return, profeksiyon, transit, solar arc, firdaria yöntemleri kullanıyoruz. Tüm yöntemlerin ortak işaret ettiği potansiyelde öngörümler veriyoruz. (Bu program Özet veya Detaylı versiyonlarıyla tercih edilebilir.)

İlişki Uyum AnaliziPartnerinizle Uyumunuzu Ölçün!

Danışmanlıklarımız arasındaki bu analizde; Çiftlerin ikisinin de harita bilgileri alır ve bunun sonucunda detaylı olarak yöneltilen sorular etrafında karşılıklı uyum ile ilişkinin gelişimi hakkında öngörümler veriyoruz. Önce kişilerin karakter eğilimleri hakkında kısa bir görüşme yapar ve ardından uyum analizi öngörümleri veririz.

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/11/danismanliklarimiz-02.png
doğum haritası analizi

Tek Soru DanışmanlığıSorunuza Yanıt Alın!

Danışmanlıklarımız arasındaki bu analizde; Aklınızdaki tek bir soruyla ilgili merak ettiğiniz gelişmeler hakkında öngörümler veriyoruz. Önce durumla ilgili kısa bir görüşme yapar ve ardından soru analizi öngörümleri veririz.

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!