Astrolojik Öngörü Analizi

Astroloji’nin rehberliğinden yararlanarak hayatınızı planlayabilirsiniz! Astrolojik Öngörü Analizi ilerleyen günlerde karşılacağınız olasılıklar ve fırsatları anlatması açısından önemlidir. Alım, satım, evlilik, eğitim gibi pek çok konuda bu analizi alabilirsiniz.

Astrolojik Öngörü Analizi

1000-TL (Detay Analiz)

ONLİNE BİREBİR GÖRÜŞMELER
  • Detay Analiz

Astrolojik Öngörü Analizi ya da “Yıllık Öngörü Analizi”; doğum günü, saati ve yeri bilginize dayalı olarak “1 yıllık süreç içerisinde nasıl etkilere açık” olduğunuzun size özel olarak yorumlanmasıdır.

Doğum gününüzden bir süre önce alabileceğiniz gibi; ihtiyaç duyduğunuz bir yıllık süreç için de tercih edebilirsiniz. Transit ve ilerletim teknikleri (solar return, secondary progress, solar arc ve ek olarak profection) kullanarak; önünüzdeki süreçte sizleri nasıl etkiler beklediğine odaklanırız

Solar Return Harita ; Başka bir ifade ile Güneş ilerletim tekniklerinin en çok bilinenlerindendir. Astrolojik Öngörüm Analizi’nde danışanın “o yılki doğum gününe ait” dinamikleri ve ayrıca yılın potansiyelini gösterir. 

Solar Arc Harita ; Başka bir ifade ile Güneş Yayı olarak da geçer.  Danışanın yaşamı içerisinde yaşayacağı büyük çerçeve ve bir başka değişle önemli dönüm noktalarının dinamiklerini gösterir. 

Secondary Progress Harita ; Başka bir ifade ile İkincil İlerletim olarak da geçer.  Danışanın zaman ilerledikçe haritasının da ilerletilmesi ile beraber mevcuttaki potansiyeline ve ek olarak ortaya çıkması olası etkilere dair doneler verir. En çok kullanılan ve ayrıca en efektif çalışan tekniklerdendir. 

Profeksiyon Haritaları ; Bu haritalar da zaman dönemleri içerisinde kişinin harita potansiyellerini nerede ve ek olarak nasıl yaşayabileceği konusunda bilgi verir.   

Bu danışmanlıkta ihtiyaç duyduğunuz konulara yönelik iş, aile, maddi varlıklarınız ve ya çeşitli girişimleriniz için önemli tarih göstergelerine değinilir.

Not: Bu danışmanlık gelecek etkileri anlatır. Önemli gelecek periyodlarını gösterir.

SÜRE : 90 Dakikadır.
SEANS KAYDI PAYLAŞILIR
MİNİ SUNUM PAYLAŞILIR
SİZE ÖZEL YILLIK YENİAY-DOLUNAY REHBERİ VERİLİR.
DİĞER EK ASTROLOJİ DANIŞMANLIKLARIMIZ
doğum haritası analizi

Doğum Haritası Analizi

800-TL (Detay Analiz)

doğum haritası analizi

İlişki Uyum Analizi (Sinastri)

1200-TL (Detay Analiz)

astrolojik öngörü analizi  Tek Soru Danışmanlığı

Çocuk Haritası Analizi

600-TL (0-12 yaş)

http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2018/02/dark_bottom_divider.png
http://astrolojitalks.com/wp-content/uploads/2021/12/astrolojitalks_500x1500-09-640x213.png

Yıldızların gizemli dünyasına hoşgeldin!

    YILDIZLARDAN HER DAİM HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN!